PDA

View Full Version : کلیک لوگر (دستگرمی)

ŋµxXle
دوشنبه 07 بهمن 1387, 22:33 عصر
قابل توجه دانشجویان عزیز یا بروبچز فوروم که میخواهن یک چیز متفاوت و باحال بنویسن که واسشون تجربه هم بشه ... :لبخندساده:
از شما عزیزان این درخواست رو دارم :
یک نرم افزار میخواهم واسم بنویسین (کاربرد عمومی نداره و به جز من بدرد هیچ کس دیگه تو دنیا نمیخوره:گیج:) که وقتی بازش کنم اون وقت دیگه هر کلیکی رو صفحه کنم(با توجه به مختصات موس) یک دونه عکس مثلا با نام 1.jpg توی یک پوشه دلخواهم بندازه . توی عکس کاملا سفیدهست و نقطه ای که کلیک انجام شده رو با یک نقطه قرمز مشخص کنه .
به طور مثال وقتی این نرم افزار باز باشه و من روی منوی استارت ویندوز کلیک کنم همچین عکسی باید توی پوشه دلخواهم بیافته :

http://i44.tinypic.com/vsmaol.jpg
یعنی در کل مختصات جایی که کلیکی انجام بشه رو نرم افزار با یک نقطه قرمز توی عکس مشخص میکنه ...
---
فکر کنم نوشتنش واسط عین آب خوردن باشه :لبخند:

PS:خواهشا قبل از شاخ درآوردن اول کار منو راه بندازین بعد تعجب کنید...

obscure
سه شنبه 08 بهمن 1387, 08:57 صبح
فکر نمی کنم عین آب خوردن باشه...(حداقل اون چیزی که تو ذهن من اومد خیلی وقت گیر بود)

ŋµxXle
سه شنبه 08 بهمن 1387, 15:00 عصر
البته اگر اینکه همینطوری رو اسکرین هر کلیکی که میشه رو ببینه یک خورده واسطون زمان بره خوب یک چی هم بنویسی که یک صفحه 1024*800 داشته باشه و من هر جاش کلیک کنم همچون عکسی بندازه بازم کارم رو راه میندازه. http://www.shabgard.org/forums/images/icons/yahoo/smiles/1.gif

یعنی وقتی تو محیط نرم افزار هستم یک صفحه کاملا سفید 1024*800 داشته باشه و هر جای این صفحه کلیک کنم یک دونه عکس در فولدر دلخواهم بندازه و در اون عکس جایی که کلیک شده با یک نقطه قرمز مشخص بشهhttp://www.shabgard.org/forums/images/icons/yahoo/smiles/3.gif

خداییش این دیگه خیلی آسونه و سه سوت میسازیش(یک فلوچارتی کشیدم تو ذهنم که به نظرم میگه این نرم افزار واقعا ساده هست دیگه).فقط بساط کارت رو باز کن تا دعای خیر یک جوان عاشق تا آخر عمر پشتت باشه ...

Mehdi Asgari
سه شنبه 08 بهمن 1387, 16:13 عصر
یک نرم افزار میخواهم واسم بنویسین (کاربرد عمومی نداره و به جز من بدرد هیچ کس دیگه تو دنیا نمیخوره
خودت شروع به کدنویسی کن ، هر جا مشکل داشتی بپرس. مثلا می تونستی اینطور سوال بپرسی که چطور در زبان X میشه ایونت فشرده شدن کلید ماوس در هر جای صفحه نمایش رو هندل کرد. اون وقت کارت کمی می رفت جلو و باز در ادامه سوالاتت رو مطرح می کردی. برنامه ای که برای هیچ کس کاربردی نداره جز تو ، چرا باید کسی (جز تو) وقت بذاره روش ؟

خداییش این دیگه خیلی آسونه و سه سوت میسازیش(یک فلوچارتی کشیدم تو ذهنم که به نظرم میگه این نرم افزار واقعا ساده هست دیگه).فقط بساط کارت رو باز کن تا دعای خیر یک جوان عاشق تا آخر عمر پشتت باشه ...
اینجا فروم تخصصی برنامه نویسیه. مطالب غیر فنی ننویس

پ ن: مدیرای این فروم خیلی صبورن خداییش

ŋµxXle
سه شنبه 08 بهمن 1387, 19:19 عصر
خودت شروع به کدنویسی کن ، هر جا مشکل داشتی بپرس. مثلا می تونستی اینطور سوال بپرسی که چطور در زبان X میشه ایونت فشرده شدن کلید ماوس در هر جای صفحه نمایش رو هندل کرد. اون وقت کارت کمی می رفت جلو و باز در ادامه سوالاتت رو مطرح می کردی. برنامه ای که برای هیچ کس کاربردی نداره جز تو ، چرا باید کسی (جز تو) وقت بذاره روش ؟
دانش من خیلی پایینه ... نهایتش فلوچارتش رو میتونم بزارم اینجا که چه طوری نوشته بشه. خودم نمیتونم:خجالت:
شرمنده