PDA

View Full Version : سوال: قفل سي دي

P.Doosti
چهارشنبه 09 بهمن 1387, 22:50 عصر
سه تا سوال در زمينه قفل داشتم :
اول اينكه انواع قفل بروي لوح فشرده چه سي دي و دي وي دي چيا هستن ؟

دوما" براي شكستن قفل هاي حجمي شما چه روشي رو پيشنهاد مي كنين‌؟

و اخرين سوال اينكه نرم افزار هاي قوي براي شكستن انواع قفل ها چي بدرد بخور هست ؟

Nima NT
چهارشنبه 09 بهمن 1387, 23:45 عصر
در پاسخ سوال اول :
یکی از اونها رو که خودتون گفتید , قفل حجمی رایج ترین اونها هست ولی قفل های دیگه هم وجود دارن از جمله ایجاد تراک های مجازی , ایجاد خش به صورت فیزیکی که همگی منسوخ شدن
در پاسخ سوال دوم :
قفل حجمی رو میشه تا حدی از بین برد , به صورت 100 درصد فیکس نمیشن , یعنی شما میتونی مثلا" فایل 2 گیگ رو با حجم مجازی 20 مگ استخراج کنی , این کار هم با IsoBuster ممکن هست.
در پاسخ سوال سوم :
بهتره از قدیمی ترین نسخه Clone CD که همون نسخه 2 هست استفاده کنی.:چشمک:

--
در ضمن فکر نکنم کسی اینجا مایل باشه کرک کردن قفل یاد بده , بین خودمون بمونه , اگر درخواست آموزش کرک بکنی مدیر ممکنه .... !!!!

arash_ebrahimi_nk
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 00:13 صبح
در پاسخ سوال اول :
یکی از اونها رو که خودتون گفتید , قفل حجمی رایج ترین اونها هست ولی قفل های دیگه هم وجود دارن از جمله ایجاد تراک های مجازی , ایجاد خش به صورت فیزیکی که همگی منسوخ شدن
در پاسخ سوال دوم :
قفل حجمی رو میشه تا حدی از بین برد , به صورت 100 درصد فیکس نمیشن , یعنی شما میتونی مثلا" فایل 2 گیگ رو با حجم مجازی 20 مگ استخراج کنی , این کار هم با IsoBuster ممکن هست.
در پاسخ سوال سوم :
بهتره از قدیمی ترین نسخه Clone CD که همون نسخه 2 هست استفاده کنی.:چشمک:

--
در ضمن فکر نکنم کسی اینجا مایل باشه کرک کردن قفل یاد بده , بین خودمون بمونه , اگر درخواست آموزش کرک بکنی مدیر ممکنه .... !!!!

زیاد روی پاسخ دوم و سوم حساب نکنید
1- چون اگر فقط قفل حجمی به کار رفته باشه میشه صد در صد از بینش برد.
2- خودش علامت چشمک رو در آخر گذاشته (فکر کنم به معنی شوخی باشه :لبخند:)

Nima NT
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 00:59 صبح
منظورتون چیه از اینکه رو جوابم حساب نکنه , در جواب دوم گفتم همواره با خطا همراه هست و در جواب آخر هم درست ترین جواب رو دادم , میتونید تست کنید , اگر قفل حجمی باشه اکثرا" نسخه های جدید clone با درایو های امروزی قاتی میکنن ولی نسخه قدیمی ( به دلایلی که از حوصله بحث خارج هست ) به بهترین وجه میتونه ایمیج تهیه کنه.

arash_ebrahimi_nk
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 08:40 صبح
منظورتون چیه از اینکه رو جوابم حساب نکنه , در جواب دوم گفتم همواره با خطا همراه هست و در جواب آخر هم درست ترین جواب رو دادم , میتونید تست کنید , اگر قفل حجمی باشه اکثرا" نسخه های جدید clone با درایو های امروزی قاتی میکنن ولی نسخه قدیمی ( به دلایلی که از حوصله بحث خارج هست ) به بهترین وجه میتونه ایمیج تهیه کنه.

لطفاً در مورد قفل حجمی کمی در سایتهای ایرانی جستجو کنید فکر کنم ترفندی که میشه حجم دقیق فایل رو فهمید و از طریق گزینه Extract from-to در isobuster اون رو به درستی استخراج کرد ماله چندین سال قبل باشه.
و من تا به حال ندیدم هیچ ورژنی از CloneCD قفل بشکنه؟!
شکستن قفل کار کرکرهاست.

P.Doosti
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 12:55 عصر
در قفل هاي حجمي چه اتفاقي ميافته كه در يك سي دي 700 مگي يك فايل 1000 مگي ديده ميشه ؟
يك سري قفل ها كه از بد كاركتر استفاده مي كنن اونها هم چه جوري اسم فايل invalid ميسازن و كلا" براي ايجاد اينگونه قفلها نرم افزاري هست كه براي ما قفل بزاره ؟

ميشه يكم دقيق تر بگين براي دور زدن قفل سي دي (تهيه ايميج ها ) كه معمولا" حجمي هست و يا قفل هايي كه از بد كاركتر استفاده مي كنن بايد چه كار كرد ؟

فقط اگه ميشه اسم نرم افزار ها رو با ورژنش بگين و حالا اگه بازم چيزي به ذهنتون ميرسه هم اگه بدرد مي خوره بگين .

در مورد Clone ورژن 2 جدي ميگين ؟

Nima NT
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 13:43 عصر
شکستن قفل کار کرکرهاست.
این برنامه یه ابزار هست برای عبور از سیستم قفل ها ( برای کرک کردن اونها ) , میتونید تست کنید !

در مورد Clone ورژن 2 جدي ميگين ؟ مطمئن باشید , من خودم این کار رو به کرات انجام دادم , clone CD 2 میتونه به راحتی ایمیج رو تهیه کنه , حالا این ایمیج رو میتونید هم با درایو مجازی استفاده کنید , و هم اینکه دوباره رایتش کنید.

arash_ebrahimi_nk
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 21:29 عصر
این برنامه یه ابزار هست برای عبور از سیستم قفل ها ( برای کرک کردن اونها ) , میتونید تست کنید !

مطمئن باشید , من خودم این کار رو به کرات انجام دادم , clone CD 2 میتونه به راحتی ایمیج رو تهیه کنه , حالا این ایمیج رو میتونید هم با درایو مجازی استفاده کنید , و هم اینکه دوباره رایتش کنید.

خب اگر نرم افزار Clone CD یک ابزار برای کرک قفل سی دی ها هست!؟
یه دی وی دی ویدئویی دارم که هیچ فایلی توش نیست اما تو دستگاه نشون میده؛ میتونی با CloneCD V.2 تو کامپیوترت فیلم هاش رو تماشا کنی؟
یه سی دی Audio دارم که نمیشه تو هارد کپیش کرد میتونی با CloneCD V.2 تراک هاش رو تو هاردد کپی کنی؟
البته نمیخوام در مورد قفل های پیشرفته صحبت کنم همین دو نمونه بالا رو شما با CloneCD V.2 برام کرک کنید کافیه.
فکر کنم شما رایت کردن یک سی دی رو با شکستن قفل اون اشتباه گرفتید (یک سی دی ممکنه به راحتی رایت بشه اما بعد از رایت قابل استفاده نباشه).
من اطلاعات زیادی در مورد شکستن قفل سی دی ها ندارم و دوست ندارم با شما در این زمینه مباحثه کنم.
واقعا نمیدونم چی بگم.

mehdi-sh
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 23:46 عصر
arash_ebrahimi_nk سلام

فکر کنم زیاد با واژه کرک آشنا نیستی دوست من

گفته های دوستومون Nima NT در خصوص CloneCD درسته .

خب حالا میرم سراغ جوابها :

خب مگه کسی گفته که CloneCD قفل میشکنه ! عزیز جون این برنامه برای کپی کردن سی دی هستش . اگه سی دی قفل دار باشه ، قفل اون رو هم روی سی دی کپی شده کپی میکنه , همین و بس ( اونو نمیشکنه )

میتونی با CloneCD V.2 تو کامپیوترت فیلم هاش رو تماشا کنی؟

داداش من با CloneCD که نمیشه فیلم رو نگاه کرد , این رو از کجا در آوردی

با CloneCD V.2 تراک هاش رو تو هارد کپی کنی؟

امکان کپی Track بر روی هارد وجود نداره مگر تنها پس از Convert اون که البته در اون صورت هم دیگه Track نیست

در مجموع صحبتهای دوستمون Nima NT درسته , میگید درست نیست , خب درست نیست :متعجب:

خداحافظ

arash_ebrahimi_nk
جمعه 11 بهمن 1387, 09:38 صبح
نقل و قول از اولین پست - توجه کنید به قسمت برجسته شده.

سه تا سوال در زمينه قفل داشتم :
اول اينكه انواع قفل بروي لوح فشرده چه سي دي و دي وي دي چيا هستن ؟

دوما" براي شكستن قفل هاي حجمي شما چه روشي رو پيشنهاد مي كنين‌؟

و اخرين سوال اينكه نرم افزار هاي قوي براي شكستن انواع قفل ها چي بدرد بخور هست ؟

شاید من ندونم کرک چیه ولی میدونم شکستن قفل یک سی دی با رایت کردن اون فرق داره. مثالش همون نمونه هایی هست که گفتم و بسیاری از قفل های دیگر...

نقل و قول از mehdi-sh:

داداش من با CloneCD که نمیشه فیلم رو نگاه کرد , این رو از کجا در آوردی
----------------------------------------------------------------------------------------
امکان کپی Track بر روی هارد وجود نداره مگر تنها پس از Convert اون که البته در اون صورت هم دیگه Track نیستمن دو نمونه قفل سی دی رو مطرح کردم اما شما مثله اینکه اصلاً تو باغ نیستی.
اون کسی که باید موضوع میفهمید فکر کنم فهمیده باشه.

(http://forum.p30world.com/showthread.php?t=64936&highlight=%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8% AC+%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%D9%8A)

P.Doosti
جمعه 11 بهمن 1387, 15:26 عصر
دوست من arash_ebrahimi_nk و Nima NT ممنون از راهنمايي هاتون ,
من هم كاري به قفل سي دي ندارم فقط مي خوام اونو رايت كنم .
حالا اين وسط IsoBuster چه موقع بدرد مي خوره ؟

در مورد ايجاد اين نوع قفل ها چه برنامه اي هست كه براي ادم هاي معمولي خوب باشه و از كپي شدن عادي جلو گيري كنه ؟

MFiRE
جمعه 11 بهمن 1387, 16:26 عصر
من هم كاري به قفل سي دي ندارم فقط مي خوام اونو رايت كنم .

اگه مي خوايد قفل بشكنيد از اين برنامه ها استفاده كنيد :

preGap Image Builder
CloneCD
Alcohol 120%
bilind Write
IsoBuster
and other tools...

البته در قفل هاي سنگين مي شه با كمك گرفتن از چند برنامه قفل ها رو شكست !
اون برنامه اولي كه گفتم خيلي كار راه اندازه ... كاره يه ايروني هم هست !

اگه منظورتون اينه كه از چه برنامه هايي برايه قفل گذاري استفاده كنيد ، از اين برنامه ها :

TZ Copy Protection
Wtm-CD
CDrWin
TZ exe Protector
Ultra Iso
و برنامه هايه ديگه اي كه تراك هاي مجازي اضاف مي كنن به سي دي !

البته شما جايه خوبي رو براي اين موضوع انتخاب نكرديد !
به فروم ديگه مثله پي سي ورد مراجعه كنيد !

kafinetetaha
شنبه 26 بهمن 1387, 22:49 عصر
با سلام خدمت عزيزان سايت ؛ من مي تونم به جرآت بگم كه توي شكستن قفل سي دي ها كارهاي جالبي انجام دادم البته بعضياشون به صورت تصادفي بود. چه با كلون سي دي چه با هر نرم افزار ديگري كه بهترينشون همين كلون و مجيك ايزو ميباشد . استفاده كنيد
براي قفلهاي حجمي ، حجم سي دي را اندازه بگيريد بعد شروع كنيد به ايميج گرفتن هر وقت حجم ايميج شما از حجم داخل سي دي يه كم بيشتر شد برنامه را قطع يا كامپيوتر را ريستارت كنيد و با يك درايو مجازي كه ميتونه با الكل 120 يا دايمون نولز باشه اجرا كنيد اگه اجرا شد با نرو رايت بزنيد با سرعت پايين. اميد وارم اين آموزش به كمكتون بياد هر مشكلي داشتيد در اين مورد بپرسيد تا جواب بدم

mehdiran
سه شنبه 29 بهمن 1387, 03:21 صبح
سلام
من یه سی دی اموزشی دارم که حاوی یه سری فولدر با اسامی !!!!!!!! و lock.cd! و nul و یه فایل به اسم lock هستش
چطوری میتونم ازش رایت بگیرم؟
ممنون

[REVEX]
سه شنبه 29 بهمن 1387, 10:30 صبح
سلام
من یه سی دی اموزشی دارم که حاوی یه سری فولدر با اسامی !!!!!!!! و lock.cd! و nul و یه فایل به اسم lock هستش
چطوری میتونم ازش رایت بگیرم؟
ممنون

اگر قصد داشته باشی فایل ها رو بیرون بکشی بهترین گزینه IsoBuster هست و برای کپی Clone 2