PDA

View Full Version : سوال: برنامه ي مين ياب

SamaPic
پنج شنبه 10 بهمن 1387, 12:56 عصر
با سلام خدمت دوستان عزيز.

من برنامه ي مين ياب را نوشتم و فقط مانده اضافه كردن موس به برنامه .

موارد موجود در فايل ضمينه را از سرچ كردن در اينترنت پيدا كردم ولي نمي توانم آنها را به برنامه ي خودم اضافه كنم و حتي نمي دانم كدام چه كار و چگونه اجرا مي شود.

فكر نمي كنم نيازي باشد ولي اگر لازم ميدانيد بگوييد تا برنامه ي نوشته شده را برايتان بگذارم.

لازم به ذكر است كه برنامه گرافيكي است.

با تشكر فراوان.

shask00l
جمعه 11 بهمن 1387, 13:11 عصر
این دوتا فایل که میزارم مربوط به 4-5 سال پیش میشه . اون موقعی که خودم دانشجو بودم
امیدوارم کمکت کنه . فایل اول شامل 1 سری تابع برای کار با ماوس و دومی یه برنامه ساده برای تستشون .

SamaPic
شنبه 12 بهمن 1387, 01:06 صبح
با سلام خدمت دوست عزيز.

من برنامه را توانستم با موفقيت اجرا كنم .

و سوال ديگري كه داشتم اين است كه آيا مي شود نشانگر موس را تغيير داد.

بدليل اين كه من تا كنون با مواردي از اين دست سرو كار نداشته ام با اين دستورات بيگانه ام.اگر امكان دارد راهنمايي كنيد.

با تشكر.

shask00l
شنبه 12 بهمن 1387, 09:19 صبح
توی اون فایلی که گذاشتم همچین چیزی نیست . ولی قبلا به همچین چیزی بر خوردم . باید ماتریس مربوط به نشانگر ماوس رو مستقیم توی حافظه بنویسی . خودم این کارو انجام ندادم ولی روی اینترنت بگری کدش هست .

SamaPic
دوشنبه 14 بهمن 1387, 13:21 عصر
با سلام خدمت دوست عزيز.
يك مشكل جديد برام پيش آمده و آن اين است كه برنامه ي من با سي ++ نوشته شده ولي برنامه ي شما با سي است و در موقع اضافه كردن به برنامه دچار مشكل شدم ( كامپايلر ارور مي ده).
اگر لطف كنيد و در اين مورد هم من را راهنمايي كنيد خيلي ممنون مي شوم.
با تشكر فراوان.

sang9111
دوشنبه 14 بهمن 1387, 15:04 عصر
اشکال از c و c++ نیست اشکال از کتاب خانه های متفاوت 2 کد است برای ادقام
الان هنوز کد های c کاربرد داره در برنامه های معروف هم استفاده میشه ولی در ساختار کلاس ها اتفاقا حجم کمتری هم میگیره

shask00l
دوشنبه 14 بهمن 1387, 21:18 عصر
... اين است كه برنامه ي من با سي ++ نوشته شده ولي برنامه ي شما با سي است و در موقع اضافه كردن به برنامه دچار مشكل شدم

والا چه عرض کنم . من خیلی وقتع از ++c کشیدم بیرون . فعلا فقط دات نت ..... ولی اون موقع که این کدا رو استفاده می کردم با ++c خیلی راحت کار می کرد . از چه کامپایلری استفاده می کنید ؟

SamaPic
سه شنبه 15 بهمن 1387, 01:04 صبح
با سلام خدمت دوست عزيز.
اشتباه از خودم بود و متوجه نشده بودم .
يك دنيا ممنون.
خدانگهدار.