PDA

View Full Version : بهترين تكنيك ذخيره - اصلاح - حذف ركورد

sh2007
سه شنبه 15 بهمن 1387, 07:49 صبح
با سلام خدمت دوستان
مي خواستم از اهل فن بپرسم :متفکر:كه بهترين روش براي ويرايش ركوردها كه شامل ذخيره اصلاح و حذف ركورد مي باشد در دات نت 2008 چي مي باشد:کف:

از دوستان خواهش مي كنم كه اين تايپيك رو كامل كنند كه افراد مبتدي بتونند استفاده كنند

:تشویق::تشویق:

Sajjad1364
سه شنبه 15 بهمن 1387, 21:35 عصر
بهترین تکنیک استفاده از مدل OR Mapping میباشد . چرا که در این روش انگار داری با ذخیره سازی داده در آرایه ها کار میکنی نه بانک اطلاعاتی. در این تکنیک از Relation Ship گرفته تا تمام جدول ها و کلیدهای خارجی و..... به صورت کاملا ساده و به زبان شیئگرا مدل میشه. در این روش دیگه خبری از اجزاء خارجی نیست(SqlCommand,DataSet,SqlAdapter,......) فقط و فقط کار با کلاسها.
این روش ساده ترین، بهترین ، و در عین حال سریعترین روش توسعه یه پروژه بانک اطلاعاتی میباشد.
به شخصا از زمانیکه با این روش آشنا شدم هنوز از کلمه Sql در برنامه های خودم استفاده نکردم.
الان هم مشغول نوشتن یه پروژه پایگاه داده وسیع با OR Mapping و LINQ هستم و از همه لحاظ ازش راضی ام.

منزه است دانای نیاموخته

jafari1
سه شنبه 15 بهمن 1387, 22:38 عصر
بهترین تکنیک استفاده از مدل OR Mapping میباشد . چرا که در این روش انگار داری با ذخیره سازی داده در آرایه ها کار میکنی نه بانک اطلاعاتی. در این تکنیک از Relation Ship گرفته تا تمام جدول ها و کلیدهای خارجی و..... به صورت کاملا ساده و به زبان شیئگرا مدل میشه. در این روش دیگه خبری از اجزاء خارجی نیست(SqlCommand,DataSet,SqlAdapter,......) فقط و فقط کار با کلاسها.

ضمن سلام و تشكر
لطفا دراين مورد توضيح بيشتري بفرماييد همراه با يك مثال ساده

linux
چهارشنبه 16 بهمن 1387, 08:24 صبح
با سلام خدمت دوستان
مي خواستم از اهل فن بپرسم :متفکر:كه بهترين روش براي ويرايش ركوردها كه شامل ذخيره اصلاح و حذف ركورد مي باشد در دات نت 2008 چي مي باشد:کف:

از دوستان خواهش مي كنم كه اين تايپيك رو كامل كنند كه افراد مبتدي بتونند استفاده كنند

:تشویق::تشویق:

در 2008 سرویس پک 1 کار کردن با ado.net entity freamwork پیشنهاد می گردد

sh2007
چهارشنبه 16 بهمن 1387, 09:20 صبح
این روش ساده ترین، بهترین ، و در عین حال سریعترین روش توسعه یه پروژه بانک اطلاعاتی میباشد.
به شخصا از زمانیکه با این روش آشنا شدم هنوز از کلمه Sql در برنامه های خودم استفاده نکردم.
الان هم مشغول نوشتن یه پروژه پایگاه داده وسیع با OR Mapping و LINQ هستم و از همه لحاظ ازش راضی ام.

منزه است دانای نیاموخته

دوست من اگه امكان داره يه توضيحي در رابطه با اين روش بدي ممنون مي شم

و اگه دوستان روشهئي رو بلدند كه از امكانات شي گرائي vb.net 2008 استفاده بشه بگن ممنون مي شويم

jafari1
چهارشنبه 16 بهمن 1387, 15:06 عصر
در 2008 سرویس پک 1 کار کردن با ado.net entity freamwork پیشنهاد می گردد
آيا اين روش با روش قبلي ado.net فرق دارد لطفا توضيح دهيد

sh2007
پنج شنبه 17 بهمن 1387, 11:39 صبح
از مدير بخش خواهش مي كنم در اين خصوص راهنمائي كنند تا سطح علمي دوستان بالا برود