PDA

View Full Version : چاپ آخرن رکورد

ramsess
پنج شنبه 17 بهمن 1387, 09:24 صبح
سلام اهل فن من توی گزارشم می خوام وقتی که صفحه چاپ رو نشون داد بره آخرین رکوردی که ذخیره شده رو نشون بده هم از datareport استفاده کردم هم از crystal و اتصالم هم از data , adodc هستش چون دو تا برنامه جدان - ممنون می شم اگه راهنمای کنید

sh2007
پنج شنبه 17 بهمن 1387, 11:46 صبح
دوست من سلام
شما مي خواي آخرين ركورد رو چاپ كني بهتر نيست با استفاده از دستورات Sql به آخرين ركورد بري يا اصلا با adodc به آخرين ركورد بري و اونو براي چاپ بفرستي

ramsess
شنبه 19 بهمن 1387, 15:29 عصر
و بهتر این بود که شما لطف می کردید و جوب می دادید شما درست می گید آخه اون موقع که من این برنامه رو نوشتم و الان بعد از هفت هشت ماه می خوام این قسمت رو اضافه کنم فقط با data بلد بودم الان با Adodc یاد گرفتم البته به لطف اساتیدی مثل شماها ...

ramsess
دوشنبه 05 اسفند 1387, 15:40 عصر
دوستان خیلی وقته هرچی سوال می پرسم کسی جواب نمی ده لطف کنید و این بار جواب بدین ممنون می شم . وقتی که یک رکوردی رو ذخیره می کنم برای بار اول وقتی صفحه گزارش رو بزنم اون صفحه می آد و برنامه درست کار می کنه ولی برای باربعد مشخصات کسی رو دوباره ذخیره کنم صفحه گزارش رو می زنم آخرین رکوردها رو نشون نمی ده باید برنامه رو ببندم و taskmanager توی ویندوز انجام بدم تا کاملا برنامه بسته بشه و بعد دوباره وارد بشم و هر بار فقط اولین باری که برنامه رو باز می منم این اتفاق می افته جریان چیه ؟
دو تا برنامه دارم تو هر دوشون اینجوری یکی با data , گزارشگیری خود وی بی ساختم و یکی هم با adodc و crystal توی هر دو اینجوری می شه لطفا راهنمایی بفرمائید

ramsess
یک شنبه 11 اسفند 1387, 13:51 عصر
سلام اهل فن مشکلم با ADODC کریستال حل شد ولی با DATA و DATAREPORT هنوز حل نشده دوستان لطفا راهنمایی بفرمائید.