PDA

View Full Version : سئوال در مورد اتوماسیون

morteza_1234m
پنج شنبه 17 بهمن 1387, 13:06 عصر
دوستا من یک دانشجوی دوره کاردانی هستم و می خوام که به عنوان درس پروژه روی یک اتوماسیون اداری کار کنم
فقط بعضی از ابهامات دارم که هنوز حل نشده
دوستان یک اتوماسیون در چه حدیه و چه کارهایی را انجام میده ؟
اگه دوستان کسی تا به حال در زمینه ساخت نرم افزار کرده یک دونه از این سفارشاتی که بهش دادن را بذاره تا ببینم که در چه حدیه و باید با چه زبانی کار کنم و ....؟

morteza_1234m
جمعه 18 بهمن 1387, 17:55 عصر
کسی نبود برای ما یک اتوماسیون جم و جور سفارش بده
آقا من نمیدونم چه بنویسم شما فرض کنید که یک شرکت هستید و می خواهید به من سفارش ساخت اتوماسیون بدهید

mossaferin
شنبه 19 بهمن 1387, 17:46 عصر
فرض کن که من یه شرکت خدمات فنی و مهندسی دارم ، و بصورت کلی یه تعدادی مشتری که میتونه مشتری جدید باشه یا یه مشتری قدیمی یه تعدای دستگاه در مدل های مختلف وجود داره که هم کار فروش انجام میشه هم کار نصب و تعمیرات بعد از نصب و تعمیرات برای هر دستگاه یه فرم پر می شه که مشخصات محل نصب ، مشتری ، و دستگاه و ... وجود داره که باید یه جوری بایگانی بشه و همچنین یه تعدای پرسنل جهت نصب و تعمیرات وجود داره که باید بر اساس فرم های پر شده و نوع دستگاه نصب یا تعمیر شده به صورت درصدی دستمزد دریافت کنن علاوه براینها وجود امکاناتی برای صدور پیش فاکتور و پیگیری تماسهای صورت گرفته ضروری میباشد ورود اطلاعات از طریق چند کلایت صورت خواهد پذیرفت وجود سطح دسترسی برای کاربران الزامی است گزارش های مختلف نیز بخشی از سیستم اتوماسیون خواهد بود امکانات جستجو براساس فاکتورهای مختلف کمک شایانی برای پیدا کردن مشتریان خواهد بود و ... اگه دقیق تر خواستی بگو تا تعریف پروژه رو جزئی تر کنم

morteza_1234m
یک شنبه 20 بهمن 1387, 12:52 عصر
دست درد نکنه در به در دنبال همچنین چیزی هستم از جزیی ترش کنی متشکر میشم

mossaferin
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 13:53 عصر
کلیات رو گفتم ، بخشی که گفتم جزئی تر بشه منظورم فیلد های بانک اطلاعاتی بوده ، با همین اطلاعات هم میتونی استراکچر برنامه رو تعریف کنی و کارهای ابتدایی شو انجام بدی ،

اینکارو کردی ، بگو تا بریم سر جزئیات

morteza_1234m
پنج شنبه 01 اسفند 1387, 21:17 عصر
آخه تقریبا ظاهر اولیه فرم ها را درست کردم و حالا میخاکه برم سر بانک و بعد اونو به برنامم وصل کنم چون آخه با SQL دارم کار می کنم باید اول بانک بسازم بعد برنامه را به App نصب کنم و پل را برقرار کنم

mossaferin
دوشنبه 05 اسفند 1387, 13:59 عصر
این هم تعریفی از فیلدهایی که مورد نیاز است

دیتابیس مشتریان

کد مشتری
نام
ادرس
تلفن ها(تعدادی تلفن + موبایل)
فاکس
ایمیل
سایت
مخاطبین