PDA

View Full Version : خروجی sp در temp table

reza_Nazem
سه شنبه 22 بهمن 1387, 15:03 عصر
چطور می توان خروجی sp های را که شامل دستور select می باشند در یک temp table ذخیره کرد

mannai29
سه شنبه 22 بهمن 1387, 16:34 عصر
خیلی ساده :

Select * into #TempTbl from TBL
در جدول موقت کاملا مانند جدول واقعی میتوان داده ریخت ، آن را ایجاد کرد ، حذف کرد و ...

reza_Nazem
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 18:25 عصر
ممنون دوست عزیز این جواب سول من نبود
فکر می کنم توضیحات من کافی نبوده
ببینید من یک sp دارم که میتونم با ارسال پارامتر اجراش کنم این sp چند سطر از چند جدول را بر می گردونه
حالا بدون دستکاری در خود sp ایا می شه محتویاتش رو در یک temp table ذخیره کرد
مثلا دستور exec ایا شکل خاصی داره که بشه بجای نمایش خروجی sp ان را در یک temp table ذخیره کنه

منصور بزرگمهر
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 21:47 عصر
اگر منظورت را از کلمه SP درست فهمیده باشم، منظور stored Procedure است، روالها کلاً اعداد توضیحی وضعیت روال را باز می گردانند(Error)، و با روش mannia29 تو عدد وضعیت ذخیره می کنی، و چرا از توابع تعریف شده توسط کاربر استفاده نمی کنی، که جدولی را طبق گفته دوستمان ذخیره کنی.
ولی بهر حال با پارامترهای(آرگومانها) ورودی و خروجی می توان با SP (با خروجی) با ان ارتباط برقرار کرد، و عدد و متن گرفت؛ ولی گرفتن جدول نمی دانم بشود یا خیر، به توضیح زیر توجه کن.
ما متغیر جدولی (از نسخه 2000 به بالا) داریم، جدول مورد نظر را در آرگومان جدولی خروجی بریز، سپس آرگومان خروجی را به یک متغیر (بیرون sp) انتقال بده، سپس این متغیر را طبق گفته دوستمان ذخیره کن.

reza_Nazem
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 22:04 عصر
باور کنید من تمام سعی ام رو می کنم که منظورم رو برسونم شرمنده واقعا
من به کد sp ها دسترسی ندارم اگه هم داشته باشم نمی تونم کد داخلش رو دستکاری کنم (به علت پاره ای از مسائل)
من فقط می تونم این sp ها رو exec کنم و سطر های خروجیش رو ببینم
حالا با این شرایط که نمی تونم به هیچ عنوان تغییری در کد sp بدم ایا می شه خروجی سطر های sp رو در temp table ذخیره کرد

AminSobati
پنج شنبه 24 بهمن 1387, 00:09 صبح
دوست عزیزم،
میتونین این کار رو انجام بدین:

INSERT MyTable EXEC MySP

ولی جدول باید از قبل ساخته شده باشه