PDA

View Full Version : نحوه انتقال اطلاعات از برنامه تحت ويندوز به سايت

احمد سامعی
چهارشنبه 23 بهمن 1387, 23:37 عصر
سلام دوستان
من يك برنامه دارم كه مي خوام وقتي كاربر به اينترنت وصل مي شه يك سري اطلاعات از برنامه به سايت منتقل بشه و در بانك سايت ذخيره بشه (فرقي نمي كنه اتومات باشه يا دستي كاربر برنامه رو فعال كنه)(و اين كه چطوري براي برنامم Updata اتومات بسازم )
هيچ اطلاعاتي از اين كه چطور بايد برنامه از اينترنت استفاده كنه يا اطلاعات رو بفرسته ندارم
اصلا نمي دونم چي بايد سرچ كنم
مي شه يك لينكي چيزي بدين نمونه برنامه يا هر توضيحي...
با تشكر

Ali_Mor
شنبه 26 بهمن 1387, 00:33 صبح
در مورد سوال اولت پیشنهاد می کنم اطلاعات داخل دیتا تیبل رو با متد ReadXmlبصورت XML در بیاری و فایل حاصله رو به سایت ارسال کنی(با socket programming )
حال در سرور با کمک متد WriteXml دیتا تیبل اطلاعات فایل XML را خوانده و در بانک سرور اینسرت نمائی

و اين كه چطوري براي برنامم Updata اتومات بسازم

با تکنیک ClickOnce

com_engineer_ab
سه شنبه 06 مرداد 1388, 12:50 عصر
در مورد سوال اولت پیشنهاد می کنم اطلاعات داخل دیتا تیبل رو با متد ReadXmlبصورت XML در بیاری و فایل حاصله رو به سایت ارسال کنی(با socket programming )
حال در سرور با کمک متد WriteXml دیتا تیبل اطلاعات فایل XML را خوانده و در بانک سرور اینسرت نمائی

با تکنیک ClickOnce

اگه لازم باشه که این کارو برعکس انجام بدم چطور می شه؟
منظورم اینه که اگه بخوام همین داده رو از سایت به برنامم سند کنم هم میشه از همین روش استفاده کرد؟

xamfia
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 01:02 صبح
شما می توانید از وب سرویس نیز همزمان در وب و دستکتاپ استفاده کنید. اطلاعات تان را در قالب آرایه ای ازکلاس انتقال دهید همچنین میتوانید فایل هایتان را نیز در قالب آرایه بایتی ارسال کنید البته dataset را نیز می توان با وب سرویس انتقال داد.

mah.yar
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 09:01 صبح
يه نفر به من گفت اگه بانك سايت SQL Server باشه با داشتن IP و user +pass بانك ميشه با همون دستورات سابق كار با بانك انجامش داد. مگه نميشه؟