PDA

View Full Version : درست کردن shortcut

arsalansalar
شنبه 26 بهمن 1387, 14:30 عصر
با سلام
من مشغول درست کردن setup با خود visual studio2008 هستم.
من یک سوال داشتم و اینکه چگونه به shortcut ایی که ساخته ام آدرس فایل اجرایی را بدهم.
عکسش می گذارم که اگر توضیحاتم بد بود شما منظورمو درک کنید

nokhodsiah2001
شنبه 26 بهمن 1387, 15:26 عصر
سلام
من هم همین مشکل رو دارم البته من میانبر گذاشتم ولی موقع اجرا از desktop پنجره نصب میاد و می خواد برنامه رو دوباره نصب کنه....؟ کسی هست یک راه مناسب پیشنهاد بده

sari-1369
شنبه 26 بهمن 1387, 16:02 عصر
دوستان ، از فایل exe ای که تو فولدر aplication folder هست یه شرتکات بسازین بعدش اونو cut کنین و تو فولدر user desktop پیست کنین .

morteza_261
شنبه 26 بهمن 1387, 16:04 عصر
سلام
دوستان عزیز یادم میاد چند وقت پیش دوست عزیزی(کبلایی !!!) آموزش SetUp با خود برنامه رو گذاشته بود،اگه اون رو پیدا کنید بیشتر بدردتون میخوره!!!
اینجا یه تو ضیح مختصر میدم امیدوارم مفید واقع بشه:

در پروژه ای که نوشتید از منوی فایل گزینه Add و از آن گزینه New Project را انتخاب کنید.و باقی مراحل را طبق تصاویر پیش بروید:
در آخر فایل ShortCut را Cut کرده و در پوشه Desktop یا ... قرار دهید.
سوالی بود در خدمتیم

nokhodsiah2001
شنبه 26 بهمن 1387, 16:14 عصر
با تشکر از شما
مطالب و فرمایشات شما کاملاً صحیح است ولی من با انجام همین مراحل به مشکل بالا بر خوردو و نمیدونم کجای کار اشکال داشت که ShortCut در انتهای نصب ایجاد میشه ولی به هنگام اجرا میخواهد برنامهرا نصب کند......

morteza_261
یک شنبه 27 بهمن 1387, 01:07 صبح
با تشکر از شما
مطالب و فرمایشات شما کاملاً صحیح است ولی من با انجام همین مراحل به مشکل بالا بر خوردو و نمیدونم کجای کار اشکال داشت که ShortCut در انتهای نصب ایجاد میشه ولی به هنگام اجرا میخواهد برنامهرا نصب کند......
سلام
امکانش هست بزارید ببینیم؟؟؟
مطمئنید راه را درست رفتید؟؟
یه پیشنهاد:
یه پروژه ساده بنویسید امتحان کنید ببینید باز هم اینطور میشه!!

ایام به کام

rezaei manesh
یک شنبه 27 بهمن 1387, 10:24 صبح
با سلام
براي ايجاد shortcut شما بايد (مثلا روي دسکتاپ ) کليک کرده و در فضاي خالي سمت راست کليک راست کرده و new shortcut رو بزنيد و از پنجره باز شده در داخل اپلکيشن بريد و exe اي که قبلا به برنامه ستاپ اضافه کرديد و مي خواهيد از ان shortcut داشته باشيد رو انتخاب کنيد بعد رو ان کليک کرده و تنظيمات پراپرتي هاي ان را اگه دوست داريد انجام دهيد
البته تنها مشکل اين هست که گزينه find target بعداً کار نمي کنه اگه کسي انو حل کرده بگه
موفق باشيد

arsalansalar
یک شنبه 27 بهمن 1387, 12:07 عصر
با تشکر از شما
من کارم راه افتاد.دقیقا بگو چه کار می کنی.شاید مشکل از جایی دیگر است.