PDA

View Full Version : ذخیره فیلدهای ساخته شده با کد

my_blithe
دوشنبه 28 بهمن 1387, 19:12 عصر
سلام
من توسط کد زیر تکس باکس هایی ایجاد کردم :

Dim tbox As New TextBox()
tbox.Location = New Point(180, hi) ' êيçمی¢
tbox.Name = dr("code_less")
tbox.Text = tbox.Name

که dr("code_less") q از بانک داره میگره ( یعنی نام تکس باکسی که ساخته میشه مساوی فیلد code_less توی بانکه).
حالا من می خوام کاربر مقادیری که در این تکس باکس وارد میکنه رو بازیابی کنم و توی بانک ذخیره کنم، اما هر کاری مینم نمیشه ، باید چطور عمل کنم ؟؟؟:متفکر:

anooshiran
سه شنبه 29 بهمن 1387, 07:30 صبح
سلام
من توسط کد زیر تکس باکس هایی ایجاد کردم :

Dim tbox AsNew TextBox()
tbox.Location = New Point(180, hi) ' êيçمی¢
tbox.Name = dr("code_less")
tbox.Text = tbox.Name

که dr("code_less") q از بانک داره میگره ( یعنی نام تکس باکسی که ساخته میشه مساوی فیلد code_less توی بانکه).
حالا من می خوام کاربر مقادیری که در این تکس باکس وارد میکنه رو بازیابی کنم و توی بانک ذخیره کنم، اما هر کاری مینم نمیشه ، باید چطور عمل کنم ؟؟؟:متفکر:

دوست عزير سلام

اين بستگي به ساختار بانك شما داره. شما حتما فيلدي رو كه مشخص كرديد code_less، براي ذخيره نمودن نام كنترل استفاده مي كنيد، حال آيا شما فيلدي هم در بانك خود براي ذخيره كردن مقدار اين كنترل در نظر گرفته ايد؟ اگر اينگونه است كه مي توانيد مقدار آن فيلد را آپديت كنبد.
اگر غير از اين است ابتدا ساختار فايلتان را عوض كرده و فيلدي جهت ذخبره مقدار كنترل درآن قرار دهيد.

اميدوارم منظورتان را درست متوجه شده باشم

my_blithe
سه شنبه 29 بهمن 1387, 15:29 عصر
دوست عزير سلام

اين بستگي به ساختار بانك شما داره. شما حتما فيلدي رو كه مشخص كرديد code_less، براي ذخيره نمودن نام كنترل استفاده مي كنيد، حال آيا شما فيلدي هم در بانك خود براي ذخيره كردن مقدار اين كنترل در نظر گرفته ايد؟ اگر اينگونه است كه مي توانيد مقدار آن فيلد را آپديت كنبد.
اگر غير از اين است ابتدا ساختار فايلتان را عوض كرده و فيلدي جهت ذخبره مقدار كنترل درآن قرار دهيد.

اميدوارم منظورتان را درست متوجه شده باشم

متاسفانه اصلا منظوره من رو نفهمیدید.

من یک جدول توی بانکم دارم که دارای 2 تا ستون هست. (مثلا نام گروه محصول و نام محصول که مثلا برای گروه محصول الف 2تا محصول تعریف شده و برای گروه محصول ب 6 تا محصول) حالا من با توجه به گروه محصولی که انتخاب میشه به همون تعداد textbox میسازم. (با همون کدی که گفتم) حالا می خوام مقادیری که کاربر توی این textboxها وارد میکنه رو بریزم توی بانک.
مشکل اصلی اینکه من نمی دونم چطور نام textbox رو بدم تا اطلاعات از اون توی بانک بریزه.

فکر کنم مشخص شد چی میگم...