PDA

View Full Version : رسم چارت و نمودار

littledemon
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 10:20 صبح
سلام...
من هرچی جستجو زدم یه نفر هم تو این انجمن مبحث رسم نمودار رو مطرح نکرده ...
مشکل از جستجو کردن منه به احتمال 100%:خجالت:

من نیاز دارم تا تو برنامه بیشترین ساعات استفاده شده و کمترین رو با یه نمودار نشون بدم از همین نومدار های ستونی یا رسم منحنی.البته ساعات استفاده شده تو بانک SQL هست ... ولی نمودار رو باید تو برنامه نشون بدم یعنی نیازی فعلا به کریستال ندارم....
راه مناسب ؟
:متفکر:

zarrin_306
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 10:40 صبح
سلام
باید بگم یکی از بهترین راههای این کار استفاده از کریستال هستش اما اگر نمی خوای از اون که بسیار عالیه استفاده کنی می تونی از یک نوار لیبلی استفاده کنی که از فرمول for...next هستش اتفاده کنی و از یا طول لیبل رو بر اساس والیو خودتون تنظیم نمایید.
موفق باشید.
باز هم میگم که بهتره از کریستال استفاده نمایید.

littledemon
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 10:44 صبح
ممنون بابت توجه !
یکم این طوری انگار سخت میشه !!!
چاره نیست گویا !
میتونید با کریستال یه توضیحی بدید ؟ ببینیم چیکار باید بکنم؟
البته باید کامپوننت هایی برا این کار وجود داشته باشه به غیر کریستال هم ...اطلاع ندارید ؟

Mehdi Asgari
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 10:47 صبح
مشکل اینجاست که شما اصلا سرچ نکردی.
این یه نمونه مال پریروز: http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=680177#post680177
(البته اگه انتظار داری کسی هم برات آموزش بذاره ، اون یه چیز دیگه است)

littledemon
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 11:10 صبح
:افسرده: زدن نداره که عزیز من !!!
من که گفتم فقط تو همین انجمن سرچ زدم یعنی vb.net دیگه سراغ vb نرفتم... پس قصور از من بورده .
من هدفم فقط این بود که شیوه یا کامپوننتی برا این کار پیدا کنم. نه این که دهنمو باز کنم سورس اماده و... بخوام.بعد یه عمر با ابرو زندگی کردن حالا بیام مرده خوری کنم ؟ دستت درد نکنه تیکه میندازی .:لبخند:
به هر حال ممنون میرم سراغش ببینم چیه !!!

naeeme
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 11:15 صبح
کامپوننت که زیاده. هم مجانی هم پولی!! فقط یه ذره باید توی نت بگردین. یه کامپوننتی که خودم باهاش کار کردم componentOne هست که یه چارت 2بعدی و 3 بعدی داره. کار باهاش هم زیاد سخت نیست( آسون نیست اما سخت هم نیست) مثال هم زیاد داره همراه خودش