PDA

View Full Version : کار با شبکه(نوشتن برنامه Remote Controller)

littledemon
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 11:42 صبح
این هم موضوعی دیگر که بنده با جستجو به هیچ نتیجه ای نرسیدم.

میشه یه برنامه remote controller نشوت برا شبکه داخلی ؟ من برا شبکه ام نیاز دارم با برنامه ام یوزر هام رو کنترل کنم . مثلا از طریق برنامه بهشون پیام بدم یا مانیتورشون رو ببینم و ....

کسی راه مناسبی سراغ داره ؟ ممنون:لبخند:

salehbagheri
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 12:36 عصر
میشه یه برنامه remote controller نشوت برا شبکه داخلی ؟ من برا شبکه ام نیاز دارم با برنامه ام یوزر هام رو کنترل کنم . مثلا از طریق برنامه بهشون پیام بدم یا مانیتورشون رو ببینم و ....

بله ميشه نوشت!

کسی راه مناسبی سراغ داره ؟

بهترين راه خريدن نرم افزارهاي Cafe Management هست!

littledemon
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 18:03 عصر
??فیلتر شد توسط خودم ??

salehbagheri
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 23:15 عصر
ببينيد دوست عزيز! شما نبايد سوالهاي كلي بپرسيد! يا اگر ميپرسيد جواب كلي هم ميگيريد!

شما پرسيديد كه ”آيا ميشه برنامه Remote Controller نوشت؟“ من هم گفتم بله! به نظر شما اين يه فحش آبداره؟!

شما اگر ميخواهيد برنامه اي بنويسيد كافيه خودتون شروع كنيد به نوشتن، و هر كجا كه به مشكل برخورديد، در سايت ها جستجو كنيد و اگر نتيجه اي در بر نداشت به ناچار دست به سوال كردن ببريد!

در ضمن سوال شما هم تنها 2 پيام داشت!
1- يه مشورت ساده! (كه در پست قبلي ام پاسخش رو دادم)
2- سورس يه برنامه Remote Controller رو ميخوام!

شما هم لطف کن اگه راه حل نمی دونی بیخود پست نزن ..خسته نکن خودتو
صبر رو مهمترين الگوي كارم در مقابل كاربران تازه وارد قرار ميدهم!

در ضمن اگر سوء تفاهمي پيش اومده واقعا معذرت ميخوام!

littledemon
جمعه 02 اسفند 1387, 12:30 عصر
ببین عزیز من ...قصد منم توهین نیست...ولی من وقتی میام توی انجمن برنامه نویسی vb.netاین سوال رو میکنم یعنی میخوام این برنامه رو بنویسم...و نیاز به برنامه اماده ندارم!

ذکر هم کردم که :
مثلا از طریق برنامه بهشون پیام بدم یا مانیتورشون رو ببینم

حالا هم اگه بنا به عقیده شما واقعا اینقدر سوال من کلیه سوال رو ریزتر میکنم و جزئی :

"یه ارتباط ساده ! مثلا برنامه بنده که تو کلاینت نصبه .از برنامه ای که داخل سرور نصبه یه مقدار رو ارسال کنم بهش که وقتی مقدار رو گرفت یه پیام به کلاینت بده . یعنی برنامه سرور به کلاینت یه مقدار ارسال کنه که از طریق شناسایی مقدار یه عملی انجام بشه."

:متفکر:سورس کد هم نمیخوام:متفکر:

این هم کلیه ؟ من اصلا هیچ چیزی در مورد کار با شبکه نمیدونم...باید از یه جا شروع کنم دیگه ...
(یکی از عیوب من اینه که معمولا یکم تند حرف میزنم و زود برمیخوره بهم. شما بزار پای بی تجربگی و خامی من . پس : I apologize you:خجالت: )

Sub Zero
جمعه 02 اسفند 1387, 18:21 عصر
یه ارتباط ساده ! مثلا برنامه بنده که تو کلاینت نصبه .از برنامه ای که داخل سرور نصبه یه مقدار رو ارسال کنم بهش که وقتی مقدار رو گرفت یه پیام به کلاینت بده . یعنی برنامه سرور به کلاینت یه مقدار ارسال کنه که از طریق شناسایی مقدار یه عملی انجام بشه."

در مورد Socket Programming جستجو كنيد . نمونه برنامه WinSock 2005 (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=296723&postcount=10) هم در اين سايت موجوده

mostafaaa
جمعه 02 اسفند 1387, 18:25 عصر
سلام دوست من
اگه جستجو ميكردي ...
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=121111
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=118051