PDA

View Full Version : سوال: نمايش برنامه اي ديگر داخل برنامه

rezaei manesh
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 19:28 عصر
با سلام من بايد برنامه اکروبايت ريدر رو داخل فرمم باز کنم و فايل ها را در ان نمايش بدم و محدوديت پرينت و ذخيره براي کاربران بزارم
با يک ابزار تونستم باز اينکار رو انجام بدم اما محدوديت پرينت و جستجو رو با ان روش نتونستم حل کنم
بنابراين روش رو عوض کردم و اکنون اکروبايت در فرمي باز مي شه که خارج از برنامه هست

يکسري از مشکلات رو حل کردم البته محدوديت پرينت کامل هنوز حل نشده؟!!
چطور من بايد يک برنامه رو درون يک فرم باز کنم و نزارم از اون بيرون بره

حامد مصافی
چهارشنبه 30 بهمن 1387, 19:35 عصر
از کامپوننت های نمایش فایل PDF استفاده کنید.

rezaei manesh
شنبه 03 اسفند 1387, 19:26 عصر
چه کامپوننتي براي اين کار وجود دارد با بررسي که انجام دادم ديدم يکي از کامپوننت هايي که اين کار و انجام ميده و يوني کد هم هست Aspose Pdf Netهستش اما من نتونستم اونو پيدا کنم تو يه سايت چيني بود که اونم بالا نمي ياد
کامپوننت ديگري يا لينکي که بتوان اين رو با ک ر ک دانلود کرد اگه بدين ممنون ميشم
حقيقتش من با خود اکروبات خيلي ور رفتم اما نشد همه موارد رو درست کردم اما کليک راست اونو نتونستم کنترل کنم و اون همه کار رو خراب مي کنه چون گزينه پرينت داره

leG_big
چهارشنبه 07 اسفند 1387, 10:31 صبح
سلام تو سایت www.source-code-planet.com میتونید پیدا کنید .

rezaei manesh
سه شنبه 13 اسفند 1387, 19:08 عصر
با سلام
ممنون از جوابتون
اما سايت باز نمي شه و اگه منظورت سايت planet-source-code هست من چيزي که بدردم بخوره پيدا نکردم از توش
نام کامپوننتي که اين کار رو بکنه نداري؟
ببنن اگه بشه رو خود فايل pdf همpassword بزارم مشکل تا حدي حله

kablayi
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 16:15 عصر
سلام...
دوست عزیز خود دات نت کامپوننت AcroPDFLib رو در اختیارتون گذاشتهکه میتونید از اون استفاده کنید ...
هر ورژنی از Adobe Reader که روی سیستم شما نصب باشه dll همون ورژن موقع کامپایل به برنامتون اضافه میشه ...

rezaei manesh
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 09:57 صبح
سلام دوست عزيز ممنون که جواب دادي درسته من اول با اون کار کردم اما تو اون هم همين مشکل کليک راست و ctrl+P رو دارم نمي تونم اون ها رو غير فعال کنم من چون نمي تونم محدوديت بزارم براي کاربران به مشکل بر خوردم