PDA

View Full Version : به هم ريختن فرمها پس از تعويض ويندوز در محيط design

Batman
شنبه 10 اسفند 1387, 16:51 عصر
با سلام
بعد از اينكه ويندوزم رو عوض كردم ديدم تمامي پيغامهايي كه در محيط design نوشتم به هم ريخته.regional option و بقيه قسمتها رو هم چك كردم فايده اي نداشت.
لطفا بگيد كه مشكل از كجاست.
ممنونم

SYNDROME
شنبه 10 اسفند 1387, 16:59 عصر
با سلام
بعد از اينكه ويندوزم رو عوض كردم ديدم تمامي پيغامهايي كه در محيط design نوشتم به هم ريخته.regional option و بقيه قسمتها رو هم چك كردم فايده اي نداشت.
لطفا بگيد كه مشكل از كجاست.
ممنونم
ویندوزی که نصب کردید هما ویندوزی است که قبلاً نصب کرده بوده اید؟
روی یک سیستم دیگر هم تست کرده اید که ببینید این مشکل را دارد یا نه؟
موفق باشید

Batman
یک شنبه 11 اسفند 1387, 22:47 عصر
ویندوزی که نصب کردید هما ویندوزی است که قبلاً نصب کرده بوده اید؟
روی یک سیستم دیگر هم تست کرده اید که ببینید این مشکل را دارد یا نه؟
موفق باشید
ويندوزي كه نصب كردم با قبلي فرق ميكنه.
به هم ريختن فونتهاي فارسي براي فايل exe نيست فقط زمانيكه كه دارم كدها رو مي نويسم به هم ريخته نمايش ميده.حتي در زمان اجرا هم روي سيستم خودم با همين ويندوز جديد هم مشكلي نداره.

SYNDROME
دوشنبه 12 اسفند 1387, 06:08 صبح
ويندوزي كه نصب كردم با قبلي فرق ميكنه.
به هم ريختن فونتهاي فارسي براي فايل exe نيست فقط زمانيكه كه دارم كدها رو مي نويسم به هم ريخته نمايش ميده.حتي در زمان اجرا هم روي سيستم خودم با همين ويندوز جديد هم مشكلي نداره.
اگر این به هم ریختگی مربوط به Caption کامپونتها است در قسمت Font->charset مقدار DEFAULT_CHARSET را انتخاب کنید.
موفق باشید

Batman
دوشنبه 12 اسفند 1387, 16:56 عصر
اگر این به هم ریختگی مربوط به Caption کامپونتها است در قسمت Font->charset مقدار DEFAULT_CHARSET را انتخاب کنید.
موفق باشید
نه عزيز اصلا اينجوري نيست.
مثلا به اين شكل هستش.

if (a > 0) then
showmessage('hi')
else
exit;
مشكل فقط همون پيغام هستش.
كه قبلا با ويندوز قبلي اين پيغامها نوشته شده.
توي ويندوز جديد علاوه بر اينكه اين كاراكترها به هم ريخته هستن پيغامهاي جديد هم كه مي نويسم همينجوري نشون ميده.اما موقع run پيغام كاملا درست چاپ ميشه:متعجب::متعجب::متعجب: