PDA

View Full Version : اتصال به بانک اطلاعاتی روی یک سرور خاص ؟

saeedkheiri
سه شنبه 13 اسفند 1387, 08:16 صبح
سلام دوستان
مهندسین من می خوام با C#.net و یا با ASP.net یک برنامه بنویسیم که بتونه به یه بانک که در یک سرور هست متصل و با اون کار کنه میخواستم ببینم کسی هست اطلاعاتی در این باره داشته باشه ؟
یعنی از موبایل به یه بانک روی یک PC Server وصل بشه و اطلاعات و گزارش بگیره
ممنون

vbworm
یک شنبه 10 مرداد 1389, 23:34 عصر
من با VB.NET و با تابع های SQL به PcServer وصل شدم و همه جور گزارش و آپدیت و .... رو انجام میدم. مشکلی نداره..

CYCLOPS
دوشنبه 11 مرداد 1389, 04:45 صبح
من با VB.NET و با تابع های SQL به PcServer وصل شدم و همه جور گزارش و آپدیت و .... رو انجام میدم. مشکلی نداره..

ممنون ولی میشه در مورد روند کار بیشتر توضیح بدید ؟؟

vbworm
سه شنبه 12 مرداد 1389, 02:56 صبح
Imports System.Data
Imports System.Data.SqlClient

Public Class Form1
Public ConStr As String = "Data Source=YourServer;Initial Catalog=DATABASE;Persist Security Info=True;User ID=USER;Password=PASS"

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
Dim DT AsNew DataTable
Dim myCommand As SqlDataAdapter = New SqlDataAdapter("select * from TABLE", ConStr)
myCommand.Fill(DT)
DataGrid1.DataSource = DT
EndSub
EndClass

Bahman7
یک شنبه 24 بهمن 1389, 11:49 صبح
سلام. vbworm عزیز
فکر کنم کد اتصالی که نوشتید فقط برای ارتباط Pcها با هم کار میکنه، نه ارتباط موبایل با PC.
اینطور نیست؟

Bahman7
چهارشنبه 04 اسفند 1389, 12:37 عصر

آیا روی امولاتور هم این ارتباط برقرار میشه؟
چون من توی ارتباط 2تا PC با هم مشکلی ندارم،
اما وقتی همون دستورات رو با همون کانکشن توی یه پروژه ویندوز موبایل6 اجرا میکنم(روی امولاتور) نمیتونه دستور Fill رو انجام بده (کانکشن رو باز نمیکنه)
خاستم ببینم باید روی امولاتور تنظیمات خاصی انجام بدم یا برنامه ی خاصی رو روش نصب کنم؟

CYCLOPS
پنج شنبه 05 اسفند 1389, 05:54 صبح
دوست عزیز اروری که دریافت میکنید چی هست؟؟
فکر نکنم با شبیه ساز بشه همچین کاری کرد (البته من کلا بیشتر با Device کردم نه شبیه ساز)

Bahman7
دوشنبه 09 اسفند 1389, 11:07 صبح
سلام. از توجهتون خیلی ممنون.
چرا میشه. چون تنظیمات امولاتور رو پیدا کردم و برنامه م روی امولاتور به دیتابیس وصل میشه و هیچ مشکلی نداره.
اما حالا که میام روی گوشی واقعی تستش کنم(از پروژه ام یه فایل CAB ساخته ام و روی گوشی نصب کردم)
هنگام باز کردن کانکشن بهم ارور میده:

at System.Data.SqlClient.TdsParser.SkipRow(_SqlMetaDa ta[] columns, Int32 startCol)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.SkipRow(_SqlMetaDa ta[] columns)
at System.Data.SqlClient.TdsParser.Run(RunBehavior run, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream)
at System.Data.SqlClient.SqlDataReader.InternalClose( Boolean closeReader)
at System.Data.SqlClient.SqlDataReader.Close()
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteReader(Com mandBehavior cmdBehavior, RunBehavior runBehavior, Boolean returnStream)
at System.Data.SqlClient.SqlCommand.System.Data.IDbCo mmand.ExecuteReader(CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(Data Set dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet, String srcTable)
at SmartDeviceProject1.Form1.button1_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.ButtonBase.WnProc(WM wm, Int32 wParam, Int32 lParam)
at System.Windows.Forms.Control._InternalWnProc(WM wm, Int32 wParam, Int32 lParam)
at Microsoft.AGL.Forms.EVL.EnterMainLoop(IntPtr hwnMain)
at System.Windows.Forms.Application.Run(Form fm)
at SmartDeviceProject1.Program.Main()

malit
سه شنبه 10 اسفند 1389, 18:21 عصر
سلام

1- مثال دفترچه تلفن CYCLOPS مثال خوبيه مشكلات منو حل كرد. يه نگاه بنداز ضرر نداره.... يا تابع خودتان را آپ كنيد .

2- و مسئلتون: آيا ميشه از طريق ActiveSyn به SQL وصل شد؟؟؟

Bahman7
چهارشنبه 11 اسفند 1389, 10:18 صبح
از همه ممنون. مشکلم حل شد.
میشه سوالتون رو دقیق بپرسید و بگید میخاد چیکار کنید؟