PDA

View Full Version : قیمت بگذارید

khosrow.shah
سه شنبه 13 اسفند 1387, 23:44 عصر
سلام دوستان عزیز ... خوبید؟ پیشاپیش سال نو مبارک ...

به نظر شما یه پروژه کتابخانه الکترونیکی با اینترفیس خیلی خوب و استاندارد و همچنین نوشته شده به Asp.Net و دارای امکاناتی نظیر آپلود اسناد الکترونیکی در هاست یا سرور شبکه داخلی / گزارشات متنوع / و امکانات عمومی دیگر چقدر می ارزه ؟؟؟

خواهشمندیم که قیمتهای پیشنهادی و معقول و منطقی خود را هر چه سریعتر اعلام فرمایید.

با تشکر

:تشویق: گروه نرم افزاری SITNET :تشویق:

khosrow.shah
سه شنبه 13 اسفند 1387, 23:46 عصر
قیمت پیشنهادی خودمون 450 تا 500 ...

kashaneh
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 12:44 عصر
دوست عزیز شما که توقع ندارید با کلماتی مثل برنامه استاندارد و امکانات عالی و اینترفیس خیلی خوب و امکانات دیگه و گزارشات متنوع که شما گفتین بنده و سایر دوستان اعلام نظر کنیم...
شما تنها 1 نکته را ذکر کردید و آن پلتفرم کاریتان است... لطف کنید و نوع بانک اطلاعاتی ، قسمت های مدیریتی، قسمت های کاربری، امکانات جانبی و سایر اطلاعاتی که به نظر شما برای معرفی این سیستم لازم است را در اینجا قرار دهید تا موضوع به بحث گذاشته شود...
جهت تاپیک نمونه می توانید به لینک زیر مراجعه کنید :
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=149968

موفق باشی

khosrow.shah
چهارشنبه 14 اسفند 1387, 22:02 عصر
دوست عزیزم ... کاشانه عزیز ...

بانک اطلاعاتی SQL Server 2005 / مدیریت کتابخانه قادر به ثبت کاربران در سیستم می باشد / همچنین قادر به فعال یا غیر فعال کردن کاربران می باشد / گزارشات مدیریتی شامل گزارش از اسناد دانلود شده / گزارش از نظرسنجی کاربران درباره اسناد دانلود شده و ... می باشد.
همچنین مدیریت قابلیت مهم آپلود EBook را در هاست یا سرور شبکه داخلی را در اختیار خاص خود دارد.

خب کاربران بالطبع علاوه بر دانلود EBook / قابلیت ویرایش پروفایل / گزارش از نظرات دیگر کاربران درباره EBook ی که کاربر جاری قصد دانلود آنرا دارد /

خب دوستان کارشناس منتظر نظرات گرانبهای شما هستیم ...

kashaneh
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 09:50 صبح
دوست عزیز به نظر من قیمت مورد نظر خودتان برای ASP کلاسیک کاملا مناسب است اما چون شما Net. کار کردین پیشنهاد میکنم 10 الی 20 درصد به خاطر اینکه جایگاه این پلتفرم بالاست به مبلغ پیشنهادی خود اضافه کنید... قیمتی بین 500 تا 600 قیمت منصفانه ای است...
موفق باشی

fazel-d
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 12:36 عصر
قیمتی که من تعیین می کنم بیش تر از این حرفا نیست
همون 550,000
خوبه
من که همین الان می خرم
خیلی مشتری دارم واسش
اگه بدی تا 1,000,000 هم می فروشمش
دانشگاه تهران جنوب دنبالشه

mehdi.mousavi
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 12:43 عصر
سلام دوستان عزیز ... خوبید؟ پیشاپیش سال نو مبارک ...
به نظر شما یه پروژه کتابخانه الکترونیکی با اینترفیس خیلی خوب و استاندارد و همچنین نوشته شده به Asp.Net و دارای امکاناتی نظیر آپلود اسناد الکترونیکی در هاست یا سرور شبکه داخلی / گزارشات متنوع / و امکانات عمومی دیگر چقدر می ارزه ؟؟؟ خواهشمندیم که قیمتهای پیشنهادی و معقول و منطقی خود را هر چه سریعتر اعلام فرمایید. با تشکر :تشویق: گروه نرم افزاری SITNET :تشویق:

سلام.
ارزش وقتی رو که شما گذاشتید، دیگران باید تعیین کنن؟ بنظرم این یکی از بدترین سوالاتی هستش که هر از گاهی در این انجمنها پرسیده میشه. شما وقت گذاشتید، نیرو گذاشتید و ... اونوقت ما قیمت بذاریم؟ بنظر من بیشتر از 2000 تومان نمی ارزه.

پاورقی: امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

hoooya
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 16:41 عصر
صد البته ایشون قیمیتی را در نظر گرفته اند و با در میان گذاشتن آن می خواهند ببینند چقدر با قیمت خودشان تفاوت دارد . من هم قیمتی در حدود 500 الی 600 تومان می گذارم و البته به قیافه طرف هم نگاه می کنم ممکنه20% بالا یا پایین بره!

mehdi.mousavi
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 18:24 عصر
البته به قیافه طرف هم نگاه می کنم ممکنه20% بالا یا پایین بره!

خیلی بامزه بود... :قهقهه:

kavoshgar63
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 18:27 عصر
سلام
اینکه دوستمون می خواد رنج قیمت دستش بیاد بد نیست چون انصافا اگه خیلی پایین هم بده یه جورایی به قول دوستان بازاری به هم صنفهای خودش ظلم کردهو اگر هم زیاد بگه به طرف مورد قرار داد ظلم میشه قیمت عادلانه بین 500 تا 700 هزار تومان کمتر هم به نظرم جالب نیست چون این web programming هستش نه desktop programming بایدانصاف رو رعایت کرد البته تا سایتت آپلود نشه ما نمی تونیم میزان مهارت برنامه نویسی شما رو بسنجیم و میزان کاربرپسندی سایت هم نا معلومه.

khosrow.shah
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 23:20 عصر
صد البته که قیمتی را در نظر گرفته ایم و می خواستیم ببینیم دوستان باتجربه و صاحب نظر در این انجمن چه نظری دارند.

khosrow.shah
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 23:27 عصر
سلام دوست عزیزم.

البته ما به سازمان طرف قرارداد گفتیم که بیاد و برنامه تو هاست خودش قزار بده. ولی گفتند که اول تو شبکه داخلی سازمان راه اندازبی بشه و اونا بازخورش ببینند / بعدش دیگه تصمیم با خودشونه که چه تصمیمی می گیرند.
ممنونم از اظهار نظرت ... مرسی