PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات از برنامه به سایت

tehran2009
پنج شنبه 15 اسفند 1387, 22:33 عصر
چطوری میشه اطلاعات یک text رو در یک فیلد یک سایت نوشت . به برنامه ای که ضمیمه کردم نگاه کنید . من 3 تا text گذاشتم می خوام وقتی نوشته رو توی اینا بنویسم و ارسال و بزنم نوشته هام برن توی 3 تا سایت google , yahoo , msn و کلمه منو سرچ کنن و نتیجه رو توی فرم 2 نمایش بدن .

r0ot$harp
جمعه 16 اسفند 1387, 11:21 صبح
چطوری میشه اطلاعات یک text رو در یک فیلد یک سایت نوشت . به برنامه ای که ضمیمه کردم نگاه کنید . من 3 تا text گذاشتم می خوام وقتی نوشته رو توی اینا بنویسم و ارسال و بزنم نوشته هام برن توی 3 تا سایت google , yahoo , msn و کلمه منو سرچ کنن و نتیجه رو توی فرم 2 نمایش بدن .

دوست عزیز بارها این مسئله در سایت بحث شده است . لطفا قبل از زدن تاپیک به طور کامل انجمن رو جستجو کنید .

در تاپیک های بنده یه نمونه وجود دارد به نام فرستادن مقادیر به سایت . می تونید از اون به طور کامل استفاده کنید .

برای این کار در حالت کلی شما باید کاملا به Winsock مسلط باشین .

باتشکر احسان

tehran2009
جمعه 16 اسفند 1387, 17:37 عصر
میشه لینک تایپیک برام بزارید . والا سرچ کردم چیزی به نام فرستادن مقادیر به سایت پیدا نکردم.

r0ot$harp
جمعه 16 اسفند 1387, 18:17 عصر
دوست عزیز اینم خدمت شما :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=124416

باتشکر احسان

saeid12
جمعه 16 اسفند 1387, 21:44 عصر
برای این کار باید html , php رو هم بلد باشی و وی بی فقط ارسال مقادیر رو به عهده داره.

r0ot$harp
شنبه 17 اسفند 1387, 13:30 عصر
برای این کار باید html , php رو هم بلد باشی و وی بی فقط ارسال مقادیر رو به عهده داره.

دوست عزیز در تاپیک معرفی شده در این مورد هم به طور خلاصه و کاملی توضیح داده شده است . در کل برای کار با سایت ها و کلا Header ها باید به طور کامل پروتکل HTTP رو مورد بررسی قرار بدین و از تمام خصوصیت هاش سر در بیارین . این بحث فقط به Html و PHP یا زبان دیگری منتهی نمی شه .

باتشکر احسان

saeid12
شنبه 17 اسفند 1387, 13:52 عصر
این بحث فقط به Html و PHP یا زبان دیگری منتهی نمی شه .
درسته ولی با یاد گیری php یا asp یا ... خود به خود با پروتکل ها آشنا میشید.به خواطر همین اسمی ازشون نیاوردم.

saeid12
شنبه 17 اسفند 1387, 14:04 عصر
به خواطر همین اسمی ازشون نیاوردم
ببخشید منظور (خاطر) بود

r0ot$harp
شنبه 17 اسفند 1387, 15:44 عصر
درسته ولی با یاد گیری php یا asp یا ... خود به خود با پروتکل ها آشنا میشید.به خواطر همین اسمی ازشون نیاوردم.
دوست عزیز آیا شما با یادگیری PHP یا ASP با مفهوم HEAD آشنا می شوید ؟

باتشکر احسان

saeid12
شنبه 17 اسفند 1387, 19:59 عصر
دوست عزیز آیا شما با یادگیری PHP یا ASP با مفهوم HEAD آشنا می شوید ؟

دوست عزیز من شروع کردم به برنامه نویسی از طریق php که همون اولای کتاب راجع به پروتکل ها هست و کار با اونا.کتاب هم نوشته آقای جعفر نژاده که خیلی از کتاباشونو من دارم.