PDA

View Full Version : گفتگو: هاست خوب برای php چه خصوصیاتی داره ؟

kavoshgar63
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 10:51 صبح
سلام
اولا خواهش می کنم که این فضای علمی سایت رو به فضای تبلیغاتی مبدل نکنین چون این سئوالم شاید واقعا یه جورایی به سمت تبلیغات کشیده بشه دوستان لطف کن جانب انصاف رو رعایت کنن و از منظر علمی پاسخگو باشند.

سئوال:
دوستان من میخوام سایتم رو آپلود کنم چه هاستی رو بگیرم که
1- امنیت بالا داشته باشه
2- کنترل پانل خوب داشته باشه
3-قیمت مناسب داشته باشه.
4-همیشه برقرار باشه.
5-پشتیبانیش هم بسیار مطلوب باشه(تقریبا 24 ساعته دیگه)

لطفا دوستان طوری مسائل رو مو شکافانه بگن که بار علمی داشته باشه و جنبه تبلیغاتیش کم تر باشه که سر وصدای مدیران در نیاد.
دوستان عزیز لطف کنن و خصوصیات یه میزبان خوب رو هم تشریح کنن.

امید امرایی
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 21:43 عصر
درود بر شما

مورد 1 و 2 در 99% موارد مشابه و در یک سطحه
مورد سوم هم که نیازی به بحث نداره - چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
اما در مورد 4 هیچ کسی نمی تونه واقعا تضمین محکمی بده و همه اونچه که تحت عنوان پایداری 99.99% معرفی می شه تنها یک تعارف و تبلیغه. اما این به این معنی نیست که پایداری یک مقوله بدون اهمیته .

اما در مورد 5 بنده فکر می کنم هر سرویسی رو که انتخاب کنید اگر تنها همین مورد رو داشته باشه بقیه موارد مشکلی ندارن. پشتیبانی قوی یعنی بررسی مداوم وضعیت سرور و این امر نتیجش می شه (پایداری، امنیت).

موفق باشید

Yousha
پنج شنبه 22 اسفند 1387, 10:25 صبح
سلام،
وبساتهای دولتی و مهم رو Whois کنید ببینید هاستشون ماله کجاست...
سرور هارو گلچین کنید، بعد مشخصاتشون رو ببینید.

yaqubian
پنج شنبه 22 اسفند 1387, 11:26 صبح
دوست عزیز
من هم با Yousha عزیز موافقم. بهتره وب سایت های دولتی رو چک کنید. از نمونه هاش می شه از شبکه day تهران نام برد. day.ir
موفق باشید

numberone1
پنج شنبه 22 اسفند 1387, 17:05 عصر
سلام،
وبساتهای دولتی و مهم رو Whois کنید ببینید هاستشون ماله کجاست...
سرور هارو گلچین کنید، بعد مشخصاتشون رو ببینید.
سايت هاي مهم دولتي سرور هاشون براي خودشونه
اين سايت هائي كه دوستان ميگن سايت هاي اطلاع رساني و آموزشي ...
بعدشم تو جاهاي دولتي رابطه ست كه اين چيزا رو مشخص ميكنه . مسوول قسمت مربوطه يكي از آشناهاشون تو يه شركت هاستينگ كار ميكنه پس هاستشون و از اونجا ميگيرن
به نظر من تا جائي كه امكان داره از هاست هاي ايراني استفاده نكنيد

I,Nobody
پنج شنبه 22 اسفند 1387, 18:57 عصر
جناب کاوشگر، شما ابتدا باید بگید در چه حجمی و با چه نیازهایی میخواید کار کنید.
ممکنه بشه سرویسی رو به شما معرفی کرد که تقریباً مناسب باشه ولی به عنوان مثال به هیچ وجه اجازه استفاده از safe mode ( یا ماژول ها و سرویس های دیگه) رو به شما نده و شما هم به این اکستنشن نیاز داشته باشید.
در مورد پیشنهاد استاد Yousha، کاملاً مخالفم.
برخی از این ارگانها، سرور اختصاصی خودشونو دارن(این به این معنی نیست که امنیتشون تضمین شده).
بقیه شون هم اکثراً مسوول انفورماتیک(یا هرچی که اسمشو بذارن) با تجربه و با معلومات بالایی ندارن و ممکنه حتی ندونن سرورشون چه مشکلاتی داره.

kavoshgar63
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 19:59 عصر
من تقریبا 2 گیگ فضا می خوام
سرورم لینوکس باشه.
وب سرور که معلومه دیگه آپاچی .
بانک مای اس کیو ال .
چندتا هاست پیدا کردم توی این هاست ها میهن هاست قیمتهاش مناسبتربود ولی بازم شک دارم.
البته ببخشید که اسم آوردم ولی باید از آخر بدونم که چی باید بخرم از کجا بخرم.
حد اقل دوستان موارد پیشنهادی شون رو دوستان به صورت پیام خصوصی معرفی کنن تا ما از این سردرگمی در بیاییم.

TheMohammad
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 00:17 صبح
زیاد معتبر به نظر نمیرسه
اگه هاست درست و حسابی میخواین چندتا بیشتر نیستن، به نظر من پرشین تولز و OurIran جز درست و حسابی ها هستن !!