PDA

View Full Version : سوال: مشکل در کر ک گذاشتن روی برنامه

a-azad
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 12:55 عصر
سلام
من می خواستم برای جلوگیری از کپی شدن برنامه ام
یک کرک اولش بزارم
کارم به این صورت انجام دادم
1-سریال هارد می خوانه روی labelنشان می دهد
2-بعد از کاربر می خواهد که رمز وارد کنه
(این رمز با یک سری عملیات ریاضی که روی سریال هارد انجام شده است )
حالا مشکل من اینجاست که می خواه که این فرم فقط برای اولین باری که کاربر این برنامه روی کامپیوتر اجرا می کنه انجام بشه؟
چطور این کار کنم؟
ممنون اگه راهنمایی کنیدمنو

Yousha
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 13:24 عصر
سلام،
عزیز فکر کنم به بخش مهندسی معکوس مربوط میشه، در اونجا مطرح کنید... یا برید تو انجمن های روسی مطرح کنید. راه حل مناسب و قوی بهتون معرفی میکنن.

FiACKER
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 13:26 عصر
با استفاده از فایل ini یا دسترسی به ریجستری می تونید این کارو بکنید.
البته برای این کار نیاز به فراتر از این دارید !
یعنی با هر بار اجرای برنامه به صورت پنهان از دید کاربر شماره سریال هارد و اون و اون سریالی که کاربر وارد کرده رو چک کنید.
اون استفاده از فایل ini یا دسترسی به ریجستری که گفتم برای اینه که دیگه کادر ریجستر شدن ظاهر نشه و شماره سریال پنهانی چک بشه و اگه درست نبود دوباره نمایش داده بشه!

البته این تاپیک رو نباید اینجا می زدین... مطمئناً به بخش امنیت نرم افزار منتقل می شه!

a-azad
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 13:37 عصر
با استفاده از فایل ini یا دسترسی به ریجستری می تونید این کارو بکنید.
البته برای این کار نیاز به فراتر از این دارید !
یعنی با هر بار اجرای برنامه به صورت پنهان از دید کاربر شماره سریال هارد و اون و اون سریالی که کاربر وارد کرده رو چک کنید.
اون استفاده از فایل ini یا دسترسی به ریجستری که گفتم برای اینه که دیگه کادر ریجستر شدن ظاهر نشه و شماره سریال پنهانی چک بشه و اگه درست نبود دوباره نمایش داده بشه!

البته این تاپیک رو نباید اینجا می زدین... مطمئناً به بخش امنیت نرم افزار منتقل می شه!
می شه لطفاً بیشتر توضیح بدین.این کار باید با دلفی کنم
یا با نرم افزار دیگه مثل installshield?

as13851365
چهارشنبه 21 اسفند 1387, 19:10 عصر
در حالت عادی ( یعنی خیلی خیلی ساده ) این کار رو می تونم به شما پیشنهاد بدم :

شما یک فایل می سازید و هر بار که برنامه اجرا شد مقدار این فایل را دست کاری می کنید ( البته باید داده مورد نظر رو کد کنی ) بعد یک کلید در رجیستر ویندوز می سازی و مقداری رو در آن قرار می دی و در هنگام اجرا برنامه این دو مقدار را بررسی می کنی مثلا اگر داخل فایل مقدار 1 ذخیره شده بود و یا داخل کلیدی که در رجیستر ساختید مقدار 1 قرار داشت برنامه از ادامه باز بایسته ( خیلی خیلی ساده و پیش پا افتاده ترین راهی بود که گفتم دوستان حرفه ای خرده نگیرن می دونم که به راحتی می شه این برنامه رو کرک کرد )

a-azad
دوشنبه 26 اسفند 1387, 07:00 صبح
در حالت عادی ( یعنی خیلی خیلی ساده ) این کار رو می تونم به شما پیشنهاد بدم :

شما یک فایل می سازید و هر بار که برنامه اجرا شد مقدار این فایل را دست کاری می کنید ( البته باید داده مورد نظر رو کد کنی ) بعد یک کلید در رجیستر ویندوز می سازی و مقداری رو در آن قرار می دی و در هنگام اجرا برنامه این دو مقدار را بررسی می کنی مثلا اگر داخل فایل مقدار 1 ذخیره شده بود و یا داخل کلیدی که در رجیستر ساختید مقدار 1 قرار داشت برنامه از ادامه باز بایسته ( خیلی خیلی ساده و پیش پا افتاده ترین راهی بود که گفتم دوستان حرفه ای خرده نگیرن می دونم که به راحتی می شه این برنامه رو کرک کرد )
سلام
ممنون می شم اگه کسی مثالی با دلفی داره به من بده؟؟؟؟

mithridates
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 21:23 عصر
احتیاج به شمردن نیست همون دفه اول یه فایل تو یه جای خاص بساز. تو برنامت اگه اون فایل ساخته شده بود یعنی دفعه دوم هست که داره اجرا میشه

saeedr22
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 21:24 عصر
با استفاده از ریجستری چک کنید که فعال شده یا نه

Nima NT
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 02:21 صبح
عزیز فکر کنم به بخش مهندسی معکوس مربوط میشه، در اونجا مطرح کنید... یا برید تو انجمن های روسی مطرح کنید. راه حل مناسب و قوی بهتون معرفی میکنن

چرا انجمن های روسی ؟؟؟؟!!!!
تو همین بخش امنیت نرم افزار مطرح کنید تا جواب بگیرید.