PDA

View Full Version : kdtele

saeid12
چهارشنبه 28 اسفند 1387, 15:52 عصر
سلام دوستان
من یه نمونه از پروژه کار با kdtele میخوام:
میخوام برنامه با یه شماره تماس بگیره و یه جمله را پخش کنه و خودکار قطع شه.؟
دوستان من اینو خیلی لازم دارم و هیچ چیزی هم را جع به kdtele نمیدونم و یه سورس واسه آشنایی با kdtele میخوام.
لطفا کمکم کنید...
اینم ایمیل بنده : saeid.s12@gmail.com
اگه درخواست من خلاف قوانین فروم هست برنامه رو به ایمیلم بفرستید(البته اگه زحمتی نیست)
دم عیدی دل ما رو هم شاد کنید :قلب:
مرسی

Babak.Hassanpour
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 11:10 صبح
سلام
عزیز دل شما اگه خود کامپوننت KDtele رو دانلود کنی خودش چند تا سورس آماده واسه مواردی مثل منشی تلفنی , شماره گیر , ضبط صدا , تشخیص کلید های فشرده شده و ... داره.
ضمنا چون فعالیت های وارز مخالف قوانین سایت هست نمی تونم لینک اسمشو نبر برنامه رو اینجا بزارم.ولی فکر کنم چند وقت پیش یکی از دوستان برای خاتمه دادن به بحث دانلود این برنامه رو توی همین سایت آپلود کرده بود.میگردم اگه پیدا کردم لینک تاپیک رو میزارم.شما هم بیکار نباش یه سرچ بزن.

saeid12
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 11:47 صبح
عزیز دل شما اگه خود کامپوننت KDtele رو دانلود کنی خودش چند تا سورس آماده واسه مواردی مثل منشی تلفنی , شماره گیر , ضبط صدا , تشخیص کلید های فشرده شده و ... داره.
سلام دوست من مرسی که جواب دادی
من خیلی گشتم تو اینترنت ولی نسخه کامل kdtele رو پیدا نکردم اگه لینکشو داری میشه بهم میل کنی؟

ضمنا چون فعالیت های وارز مخالف قوانین سایت هست نمی تونم لینک اسمشو نبر برنامه رو اینجا بزارم.ولی فکر کنم چند وقت پیش یکی از دوستان برای خاتمه دادن به بحث دانلود این برنامه رو توی همین سایت آپلود کرده بود.میگردم اگه پیدا کردم لینک تاپیک رو میزارم.شما هم بیکار نباش یه سرچ بزن.
من تو همین سایت هم دنبالش گشتم ولی هیچ چیزی پیدا نکردم.و چون میدونستم خلاف قوانین سایت هست ایمیلمو دادم که دوستان جوابم رو به ایمیلم میل کنن.
بازم مرسی از جوابتون

Babak.Hassanpour
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 13:32 عصر
http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=28034&d=1233970296

saeid12
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 15:49 عصر
آقا بابک مرسی زحمت کشیدی
ولی من سورس کار باهاشم نیاز دارم و هر چی گشتم همش مال دلفی بود و برای ویژوال بیسیک چیز بدرد بخوری پیدا نکردم(من اصلا کار باهاش رو بلد نیستم)
اگه کسی سورس داره میشه بزاره

Babak.Hassanpour
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 16:13 عصر
ببخش چون من خودم از جای دیگه دانلود کرده بودم نمی دونستم توی این بسته هست یا نیست.
بفرما خودم واست آپلود کردم.
http://basava.ir/VB%205%20&%206.zip

saeid12
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 19:03 عصر
ببخش چون من خودم از جای دیگه دانلود کرده بودم نمی دونستم توی این بسته هست یا نیست.
بفرما خودم واست آپلود کردم.
بابک جان مرسی
نیدونی چقدر لازم داشتم
انشا الله سال خوبی داشته باشی که عیدی خوبی بهم دادی.