PDA

View Full Version : مانیتورینگ

mahvash
پنج شنبه 29 اسفند 1387, 18:15 عصر
سلام .. وعرض ادب ..

ا یک نرم افزار خوب وعالی برای مانیتور کردن شبکه میخواستم .. (البته کاربر متوجه نشود)
اگر نظرتون Dame ware یا Radmin است در Crack و نصب ۀنها من رو کمک کنید

خیلی ممنونم

sali444
شنبه 08 فروردین 1388, 06:45 صبح
منظورت چطور مانیتورینگیه؟
اگه ابزارای کلی می خای بگیر!
رایگان هستند همگی:لبخندساده:

http://sectools.org/traffic-monitors.html
http://www.networkuptime.com/tools/enterprise/
http://url.is/14d

mahvash
شنبه 08 فروردین 1388, 12:58 عصر
salame mojaddad kheili mamnun az javabetoon vali man az dameware estefade mikonam come moghabel mikham nafahme rahi hast in alamate remote baraye tarafe moghabel nare? kheili mamnun

zoofa
یک شنبه 09 فروردین 1388, 15:00 عصر
salame mojaddad kheili mamnun az javabetoon vali man az dameware estefade mikonam come moghabel mikham nafahme rahi hast in alamate remote baraye tarafe moghabel nare? kheili mamnun

سلام دوست عزيز
نوشتن فينگليش ممنوعه

mahvash
یک شنبه 09 فروردین 1388, 18:30 عصر
شرمنده اگر نوشتم ،چون نمیدونستم .... ابزاری میخواستم که با او ن بتونم به راحتی مانیتور کنم بدون اینکه کاربر متوجه شود.. فقط لطفا سریعتر مرا راهنمایی کنید چون خیلی فوری نیاز دارم .

با تشکر .

behraniha
سه شنبه 25 فروردین 1388, 10:18 صبح
دوست عزيز بهترين نرم افزارها براي اين کار که نيازي هم به نصب نسخه کلاينت ندارند : Dameware و Ideal Administration هستند . براي لايسنس هم فقط کافي توي google سرچ کني .

hraeissi
شنبه 29 فروردین 1388, 08:19 صبح
سلام

یکبار یکی از دوستان سئوال کردن که چه مانیتوری ولی پاسخی ندادید .
اگر روشن سئوالتان را مطرح نکنید ، ما هم متوجه نمی شویم و زمان زیادی می کشد تا شما به پاسختان برسید .

در خصوص سئوالتان می توانم بگویم که برای مانیتور پهنای باند و نیز پورت و از این جور چیزا میتوانی از Solarwins و PRTG استفاده نمائید و برای مانیتور صفحه مانیتور هم میتوانی از همان نرم افزارهایی که نامش را بردی استفاده نمائید

mahvash
دوشنبه 31 فروردین 1388, 11:05 صبح
خیلی متشکرو از لطفتون . من از dameware استفاده کردو ولی از user/pass من رو ایراد میگیره با اینکه از خود سیستمی که به آن وصل مشم ،داخل میشه . آیا کارهایی رو برای برقراری ارتباط باید بکنم ؟ خیلی ممنونم از کمکتون .

registeruni
یک شنبه 13 تیر 1389, 15:43 عصر
سلام

یکبار یکی از دوستان سئوال کردن که چه مانیتوری ولی پاسخی ندادید .
اگر روشن سئوالتان را مطرح نکنید ، ما هم متوجه نمی شویم و زمان زیادی می کشد تا شما به پاسختان برسید .

در خصوص سئوالتان می توانم بگویم که برای مانیتور پهنای باند و نیز پورت و از این جور چیزا میتوانی از Solarwins و PRTG استفاده نمائید و برای مانیتور صفحه مانیتور هم میتوانی از همان نرم افزارهایی که نامش را بردی استفاده نمائید

دوست گرامی من مدتی هست برای کنترل پهنای باند به مشکل خوردم و prtg رو دانلود کردم .اما کار با اون رو بلد نیستم.میتونید من رو راهنمایی کنید ؟

hraeissi
جمعه 01 مرداد 1389, 16:40 عصر
دوست گرامی من مدتی هست برای کنترل پهنای باند به مشکل خوردم و prtg رو دانلود کردم .اما کار با اون رو بلد نیستم.میتونید من رو راهنمایی کنید ؟

راحته کافیه snmp رو device شما فعال باشد و با دادن IP سویچ و یا فایروال خود به آن ، مانیتور را انجام دهید

h791791791
دوشنبه 12 مهر 1389, 10:50 صبح
سلام از روی کلاینت می شه سرور رو مانیتور کرد ؟

razeghi_loved
سه شنبه 13 مهر 1389, 00:32 صبح
اگر کلاینت محدود نباشه و بشه روش برنامه نصب کرد آره می شه

سلام از روی کلاینت می شه سرور رو مانیتور کرد ؟