PDA

View Full Version : backup گيري از Database بصورت localhost

l7i7l7
سه شنبه 11 فروردین 1388, 00:46 صبح
من بصورت (localhost) با sqlServer 2005 كار ميكنم و ميخوام توي c# از بانك اطلاعاتيم backup بگيرم
البته هيچ username و password ي براي sql يا database تعريف نكردم و ميخوام به همين شكل از ديتابيس backup بگيرم
ضمنا كد هاي مختلفي رو نگاه كردم كه همشون username و Password و نام سرور ميخواد ولي من ميخوام بصورت localhost از پايگاه پشتيبان تهيه كنم .لطفا بهم كمك كنيدو ممنون ميشم

article
سه شنبه 11 فروردین 1388, 02:25 صبح
string q = "BACKUP DATABASE databasename TO DISK=" source;

mohsen_csharp
سه شنبه 11 فروردین 1388, 09:18 صبح
کاربر گرامی بنده تو این زمینه در حال نوشتن کلاسی با smo هستم که ورودی این کلاس فقط connectionString خواهد بود و برای ساخت پایگاه داده و backup گیری و restore و موارد دیگر می تونید ازش استفاده کنید.روی تمام ورژن های sql server 2005 هم کار میکنه. بزودی کامل کرده و برات می فرستم.

zoofa
سه شنبه 11 فروردین 1388, 10:05 صبح
کاربر گرامی بنده تو این زمینه در حال نوشتن کلاسی با smo هستم که ورودی این کلاس فقط connectionString خواهد بود و برای ساخت پایگاه داده و backup گیری و restore و موارد دیگر می تونید ازش استفاده کنید.روی تمام ورژن های sql server 2005 هم کار میکنه. بزودی کامل کرده و برات می فرستم.
دوست عزيز من هم به اين كلاس احتياج دارم
اگه زحمتي نيست زودتر درستش كنيد
با تشكر

babak7788
سه شنبه 11 فروردین 1388, 13:13 عصر
دوستان گرامي من هم اين مشكل رو دارم و هيچ نام كاربري و رمزي به پايگاه داده و يا جدول اختصاص ندادم و مي خوام به همين شكل كه هست توي C# از پايگاه دادم backup بگيرم

ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد.

meysam_pro
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 12:59 عصر
پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی SQL Server(بافرمت ZIP) و Restore نمودن آن (http://www.persiadevelopers.com/articles/sql-backup-zip.aspx)

l7i7l7
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 14:45 عصر
پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی SQL Server(بافرمت ZIP) و Restore نمودن آن (http://www.persiadevelopers.com/articles/sql-backup-zip.aspx)

سلام meysam جون
من اين سورس رو قبلا ديدم و تست كردم ولي نتونستم ازش جواب بگيرم . ضمنا اين سورس مربوط به sql2000 هستش .
لطفا بيشتر راهنماييم كنيد...
ممنون ميشم

babak7788
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 21:13 عصر

سلام .
مرسي من تونستم از اين فايلي كه گذاشتي استفاده كنم و backup بگيرم .ولي هر كاري كردم نتونستم Restore كنم .. Error زير رو ميده

The tail of the log for the database "myData" has not been backed up. Use BACKUP LOG WITH NORECOVERY to backup the log if it contains work you do not want to lose. Use the WITH REPLACE or WITH STOPAT clause of the RESTORE statement to just overwrite the contents of the log.
RESTORE DATABASE is terminating abnormally.
Changed database context to 'master'.

لطفا راهنمايم كنيد
متشكرم

babak7788
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 21:42 عصر
سلام .
مرسي من تونستم از اين فايلي كه گذاشتي استفاده كنم و backup بگيرم .ولي هر كاري كردم نتونستم Restore كنم .. Error زير رو ميده

The tail of the log for the database "myData" has not been backed up. Use BACKUP LOG WITH NORECOVERY to backup the log if it contains work you do not want to lose. Use the WITH REPLACE or WITH STOPAT clause of the RESTORE statement to just overwrite the contents of the log.
RESTORE DATABASE is terminating abnormally.
Changed database context to 'master'.

لطفا راهنمايم كنيد
متشكرم

با تغيير كد به شكل زير مشكل حل شد
string command = "ALTER DATABASE myData SET SINGLE_USER with ROLLBACK IMMEDIATE " +
" use master " +
" RESTORE DATABASE myData FROM DISK='" + strFileName + "' WITH REPLACE"

ميثم جون ممنونم ، دستت درد نكنه :لبخندساده:

mohsen_csharp
یک شنبه 16 فروردین 1388, 09:45 صبح

ببخشید دوستان اگه یکم دیر شد
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=153480