PDA

View Full Version : بازی مین یاب

mortezamsp
چهارشنبه 12 فروردین 1388, 23:54 عصر
باسلام خدمت همگی.

من یه بازی مین یاب نوشتم فقط یه مشکل درمورد گرافیکش دارم مشکل اینه که بعد از کلیک کردن یه لکه تو جای کلیک ماوس برای مدتی باقی میمونه.میدونید دلیلش چیه؟

اینم لینک دانلودشه:
http://www.4shared.com/file/95817248/395abcc5/min_swipper_execodewwwcplusplusblogskycom.html

SamaPic
پنج شنبه 13 فروردین 1388, 23:30 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز.
پروژه ی من همین بود و با مشکل شما روبرو بودم.ولی راهش این است که هر بار صفحه را رفرش کنید.
این کار یک حسن و یک عیب دارد.
حسن:
باعث می شود مشکلات بعدی پیش نیاید.و بهترین راه حل است.
عیب:
مدت زمان عملکرد را از برنامه می گیری.(برنامه ات خیلی سنگین می شود.)من وقتی قسمت ریفرش را می گذاشتم ، برای هر بار نمایش صفحه چیزی حدود 25 صدم ثانیه طول می کشید.به همین دلیل استاد محترم به پروژه ی بنده نصف نمره را دادند.(تجربه ی تلخ اما مفید)

دوست من برنامه ای که نوشتی خیلی چنگی به دل نمی زنه.ناراحت نشی.ولی اگر می خواهی تا برنامه هایت طرفدار پیدا کند باید خیلی بهتر از این ها بنویسی.اگر این را به استادم به عنوان پروژه تحویل می دادم ، نمره ای بیش از 25 صدم را نمی داد.
نمی خواهم حرفی بزنم که ناراحت بشوی ولی پروژه ای که من نوشته بودم 1800 خط بود که پس از بهینه کردن (برای اینکه زمان لود صفحه کمتر شود ) 1300 خط شد.(البته لازم به ذکر است که پروژه ی بنده خیلی فانتزی بود.)
......... .

آزاد87
شنبه 15 فروردین 1388, 15:37 عصر
می شه چندتا عکس از برنامه ای که نویشتی را بگذاری ما هم ببینیم.
این چیه ی که 1300 خط شده.:متفکر: