PDA

View Full Version : مشکل XtraGrid RightToLeft

arman_Delta2002
شنبه 15 فروردین 1388, 01:34 صبح
سلام به همه
من تازه با XtraGrid گرید آشنا شدم و یه خاصت RightToLeft هم داره که وقتی برابر Yes قرار میگیره گرید RightToLeft نمیشه . چکار باید کرد من یه کد به زبان سی شارپ پیدا کردم ولی نتونستم کارش بندازم کسی هست کمک کنه . من با VB کار میکنم.

Thanks for the answer!
But this is delicate does not work : )

I did everything that you wrote :
this.gridControl1.RightToLeft = RightToLeft.Yes;
this.gridControl1.TableStyle.RightToLeft = RightToLeft.Yes ;
this.gridControl1.TableStyle.CultureInfo = new System.Globalization.CultureInfo("he-IL");
this.gridControl1.Model.Options.UseRightToLeftComp atibleTextBox = true;

But the text in Hebrew is combined with numbers still turn when I enter the cell.
What it's possible to do for that this will get along?

موقع کد نویسی TableStyle رو غلت میگیره . از ورژن 8 استفاده میشود.

AlakiPalaki69
چهارشنبه 19 فروردین 1388, 19:13 عصر
اين كد مربوط به يك كنترل ديگه است نه اين كنترل.
زياد دنبال نگرد نميشه بطور كامل اين مشكل رو حل كرد

arman_Delta2002
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 03:03 صبح
کار نشد نداره میشه وقتی این خارجیه تو C# تونست ما هم تو VB میتونیم این کد مربوط به قسمت کنترل اصلی گرید هست ولی خاصیت های TabStyle و Model رو ندارم که بتونم راست به چپش کنم چرا اون داره من که تمام رفرنس ها و نیم اسپیس های مربوط رو آوردم ولی .... ممنون از نا امید کردنت .
من تا حالا کلی سوال پرسیدم ولی با کلی بازدید که داشت فقط یک بار جواب گرفتم چرا اینجوریه ؟!
یا سوال هام سخته یا ...

AlakiPalaki69
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 23:00 عصر
عزیزم این کد مربوط به کنترل های syncfusion هستش.
نمیدونم چطوری میگی مال xtraGrid هستش. من از عصر دایناسورها دارم با با این کنترل کار میکنم.
همچین Property نداره!
ربطی به C# , VB.Net نداره. معلومه که به راحتی میشه این دو رو به هم تبدیل کرد.
من به عنوان کسی که کلی رو این مجموعه کار کرده و تقریبا تمام مشکلاتشو حل کرده دارم بهت میگم نمیشه کاملا درستش کرد.
نه به خاطر مشکل کنترل بلکه بخاطر باگی که مربوط میشه به +GDI به خاطر همینه که DevExpress هم نمیتونه قول بده مشکل رو حل کنه. چون برای حل اون باید کل مدل paint کنترلها رو عوض کنه و سرعت کنترل هاش هم میاد پایین.
واسه همین این طور که معلومه منتظره مایکروسافت مشکلشو حل کنه.
دقیقا به همین خاطر هم هست که نسخه دلفی کنترل های DevExpress مشکل ندارن و براحتی فارسی میشن.
من چون دقیقا میدونم مشکل کجاست خواستم به صورت کلی بهت بگم تا وقتت تلف نشه.

golbafan
شنبه 02 خرداد 1388, 20:00 عصر
بیایید چند نفر پولامونو روی هم بزاریم و از شرکت شتاب (devexpress راست به چپ) را بخریم و سپس بین بچه های سایت پخش کنیم تا این شرکت از زحمات شرکت devexpress سو استفاده نکنه و از نردبان تلاش اونا بالا نره