PDA

View Full Version : ارتباط مستقیم با سایتها

firststep
شنبه 15 فروردین 1388, 12:01 عصر
سلام خسته نباشید
ببخشید یک سایتی هست که دارای یک text box است و زمانی که شما در ون text box کلمه ای وارد می کنید(بعد از زدن کلید go) کلمه ای در مقابل کلمه شما نمایش داده می شود .
حالا من می خواستم بدونم او ن کلمرو توی برنامم بیارم یعنی تمام این کار ها انجام شه بدونی اینکه کاربر چیزی بفهمه ایا کامپوننتی در این زمینه هست......... (من خودم فکر می کردم در این باره باید توی سایت چیزی نوشته شده چون یه چیزایی یادم بود ولی سرچ کردمو چیزی درست دستگیرم نشد و فکر می کنم کلمه ای درست برای سرچ کردن پیدا نکردم اگه بشه کمی راهنماییم کنین در زمینه tnx)
با تشکر فراوان.............

firststep
یک شنبه 16 فروردین 1388, 12:42 عصر
سلام مجدد .... بخشید این سوال منو بی جواب گذاشتین ...... حتی اگه بتونیین چندتا اصطلاح بهم بدین که بهتر بتونم جستجو کنم در این زمینه ممنونم چون یکم که چه عرض کنم، خیلی عجله دارم :چشمک: اینشا.. بتونم جبران کنم........ ممنون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vcldeveloper
یک شنبه 16 فروردین 1388, 13:54 عصر
من دو بار پست شما رو خوندم، و متوجه نشدم شما چی میخواید! اگر منظور پر کردن یک فرم HTML توسط برنامه و ارسال آن به سایت هست، قبلا چندین بار چگونگی آن توضیح داده شده.

firststep
یک شنبه 16 فروردین 1388, 16:39 عصر
:گیج:با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اقا مدیر:خجالت:...... از توجه شما به نوشته من هم کمال تشکر....
آقا من علاوه براینکه می خوام ادیت های یک وب رو پر کنم + دکمه ای به نام go کلیک شه + بعد از پردازش توسط وب یک کلمهای جدید به من در یک label درون همون وب داده می شود من اینکلمرو می خوام تو برنامم بیارم................
باز هم متشکرم..........

firststep
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 11:12 صبح
:افسرده::افسرده::افسرده::عصب نی++::عصبانی++::عصبانی++:

باعرض سلام خدمت مدیر سایت اگه بخوایم یه تایپک رو باز جاری کنیم یعنی بیارم رو بدون اینکه چیزی و یا پاسخی داد تایپک در صدر بیاید.قسمت ابزار تایپک برای من باز نمیشه:ناراحت:

vcldeveloper
پنج شنبه 20 فروردین 1388, 16:48 عصر
بعد از پردازش توسط وب یک کلمهای جدید به من در یک label درون همون وب داده می شود من اینکلمرو می خوام
اگر از AJAX برای این کار استفاده میکنه، یعنی بدون اینکه صفحه مربوطه بروز بشه، بعد از زدن دکمه، فرم به سرور ارسال میشه، پردازش میشه، و نتیجه در همان صفحه درج میشه، کار آسانی نخواهد بود.
اگر از جاوا اسکریپت استفاده میکنه، یعنی با پر کردن فرم و زدن دکمه، اصلا فرم به سرور ارسال نمیشه، بلکه در داخل همون صفحه توسط کدهای جاوا اسکریپت پردازش میشه، و نتیجه برگشت داده میشه، شما می تونید همان پردازش را از طریق کد خودتان در دلفی هم انجام بدید، فقط کافی ببینید چه کد جاوا اسکریپتی در صفحه برای پردازش فراخوانی میشه.

اگر بعد از پر کردن فرم، و زدن دکمه، دوباره صفحه لود میشه، یعنی داده ها بدون استفاده از AJAX به سرور ارسال میشند، می تونید با دریافت صفحه برگشت داده شده، و Parse کردن محتویات آن، به عبارت مورد نظر دست پیدا کنید.

اگه بخوایم یه تایپک رو باز جاری کنیم یعنی بیارم رو بدون اینکه چیزی و یا پاسخی داد تایپک در صدر بیاید.
اگر پست جدیدی در تاپیک ارسال بشه، تاپیک خودبخود در لیست بالا میاد. البته اگر کاربری پست بی محتوا برای بالا آوردن تاپیک خودش ارسال کنه، جریمه میشه.