PDA

View Full Version : سوال: برگرداندن مقدار از Popup Windows

jazireh60
دوشنبه 24 فروردین 1388, 09:46 صبح
سلام بر همگی ، یه سوال دارم اگه از دوستان کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم .
تو یه listbox باید تعدادی شماره وارد بشه ، یه search با Ajax نوشتم که این کار رو انجام میده ، این Search توسط یه Popup Windows میاد و کاربر فیلد مورد نظر رو Search می کنه و موارد مورد نظر رو تیک میزنه ، مشکل من اینجاس که چطور این مقادیری که تیک خورده رو به صفحه اصلی پاس بدم .

هواشناس
دوشنبه 24 فروردین 1388, 13:47 عصر
بنام خدا
سلام
از جاوا استفاده کن
فرض کنیم popup باز شده و این پنجره کوچک بایستی متن خروجی که مثلا لینک است رو به فیلدی با نام خاصی بفرسته قبلا بایستی نام فیلد رو با نامی به این پنجره کوچولو بفرستی با querystring راحته ، بعد اگه نام اون در فراخوانی پنجره اگر در متغیر ret_field ذخیره بشه میشه از برنامه زیر که خاصیت onclick هستش اتفاده برد من این برنامه رو برای آپلودم با یه چنین پنجره ای استفاده کردم البته در اینجا مثلا ret_fom فرم بوده و querypath لینک صفحه اصلی برای امر خاصی بوده و در همون صفحه تعریف شده که action=2 چی هست

<%if ret_field <> "" then
':: return filename to opener window
response.redirect "window.asp?action=2&msg=<A href='javascript:;' onclick=""javascript:window.opener.update_field('"& querypath & "','" & ret_form & "','" & ret_field & "');window.close();"">شد اينجا را براي کپي آدرس در فيلد مربوطه کليک نماييد</A><br>"
end if

if action=2 then
response.write request("msg")
end if
%>

jazireh60
دوشنبه 24 فروردین 1388, 16:49 عصر
ممنون ، ولی مشکل من چیز دیگس ، من می خوام صفحه اصلی refresh نشه ، من تونستم فیلدهایی رو که می خوام برگردونم ولی حالا مسئله اینجاس که میخوام بعد از یه Search از بین n تا فیلد ا ونایی که انتخاب میشن (مثلا n-m تا) اونا برگردونده بشن ، یعنی اینکه chechbox های من value برابر فیلد ID از تو دیتا بیس دارن و من میخوام اونایی که تیک می خوره ID شون برگرده ، کدی که نوشتم کل Id های جستجو رو بر میگردونه نه انتخاب شده ها رو

jazireh60
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 11:10 صبح
سلام دوستان ،
کیست مرا یاری کند ...............