PDA

View Full Version : راهنمائي در مورد برنامه نويسي HTTP

dark-man
سه شنبه 25 فروردین 1388, 11:10 صبح
با سلام و خسته نباشيد خدمت همه اساتيد . در مورد عنوان فوق مشكلي دارم كه سپاسگذار ميشم اگه راهنمائيم كنيد .

من در حال نوشتن برنامه اي هستم كه وظيفش جمع آوري فايل از سايتهاي مربوطه هست . مديران بعضي از سايتها براي بنده يك اشتراك FTP ايجاد كرده اند و بعضي ها هم يك اشتراك HTTP در مورد برنامه نويسي بخش FTP بنده مشكلي نداشتم و به راحتي كلاسي نوشتم كه با FTP ارتباط برقرار مي كرد و فايلهاي مورد نظر رو دانلود مي كرد اما در بخش HTTP با تلاشي كه كردم نتونستم كاري انجام بدم .
تصور بفرمائيد سايتي هست كه براي استفاده از امكانات اون سايت از جمله دانلود فايل نياز به login كردن در اون سايت هست . بعد از login به يه صفحه هدايت مي شويد كه در اون صفحه ليست فايلها براي دانلود قرار داده شده . بنده مي خوام دوستان و اساتيد راه كاري رو در اختيارم بذارند كه از طريق يه برنامه ويندوزي كه در دلفي نوشته مي شه بتونم به فرم وب سايت مورد نظر دسترسي پيدا كرده از طريق وارد كردن اطلاعات به صفحه مورد نظر دسترسي پيدا كنم ليست فايلهاي قابل دانلود در اختيارم قرار بگيره تا در صورت نياز يكي از فايلها و يا همه اونها رو دانلود كنم .

پيشاپيش سپاسگذارم كه بنده رو مورد لطف خودتون قرار ميديد .

vcldeveloper
سه شنبه 25 فروردین 1388, 11:51 صبح
چندین تاپیک درباره چگونگی پر کردن و ارسال فرم های HTML توسط TWebBrowser یا TIdHttp وجود دارند. می تونید با جستجو آنها را پیدا کنید.