PDA

View Full Version : چگونگی انتخاب وکپی چند رکورد ازاطلاعات یک دیتا بیس و اضافه کردن آن اطلاعات به یک دیتابیس در جای دیگر

amin3271
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 17:48 عصر
با سلام
اگه بخوام از دیتابیس نرم افزارم در سازمان1 اطلاعات مثلا 10 نفر با تمام سوابق اون افراد در جدول های دیگه ، انتخاب و مثلا کپی کنم و این اطلاعات رو در دیتابس این نرم افزار در سازمان2 اضافه کنم چکار باید بکنم؟
با تشکر

asefy2008
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 18:31 عصر
سلام ببین این بدردت می خوره.فکر کنم مستقیما به دیتا بیست اضافه کنه و نیازی به ذخیره نباشه

TableAdapter.Insert(DataGridView1.Rows[CellIndexBank].Cells[1].Value.ToString(),
DataGridView1.Rows[CellIndexBank].Cells[2].Value.ToString(),
DataGridView1.Rows[CellIndexBank].Cells[3].Value.ToString(),
DataGridView1.Rows[CellIndexBank].Cells[4].Value.ToString(),....);

موفق باشی

mom alone
چهارشنبه 26 فروردین 1388, 19:28 عصر
خوب چرا از دستور سلکت در اینسرت استفاده نمی کنی؟

sqlDataAdapter1.InsertCommand.CommandText = String.Concat("INSERT INTO adibefaallog(row,kodperso,tarikhdarkhast,tarikhers albehoze,tarikhfaalshoad,tozihat,flag,userr,date) SELECT row,kodperso,tarikhdarkhast,tarikhersalbehoze,tari khfaalshoad,tozihat,flag,userr,date FROM adibefaal WHERE row=", roww);

در شرط دستور سلکت اون شرطی رو بنویس که چند رکورد رو شامل بشه
من جواب گرفتم

amin3271
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 09:33 صبح
ضمن تشکر
ببینید من در وهله اول الگوریتم این کار رو میخوام
بعد هم اینکه این رکورد های مثل انتخاب شده رو به عنوان چی ذخیره کنم(مثلا فایل یا ...) و به دیتابیس 2 اضافه کنم.

NewFoxStudent
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 09:53 صبح
نیازی به ذخیره رکوردهای انتخاب شده نیست
شما میتونید رکورد های انتخاب شده رو توی یه DataTable یا DataSet ذخیره کنی و همون مقادیر رو به دیتابیس جدیدت وارد کنی
و اگه هر دو دیتابیس روی یک سرور هستند میتونی از Insert Select Sql استفاده کنی و همزمان همه کارها رو انجام بدی

amin3271
پنج شنبه 27 فروردین 1388, 20:15 عصر
میخوام کاربر بتونه این اطلاعات رو روی یه چیزی مثل سی دی بریزه وبه یک اداره یا سازمان دیگه که این برنامه در اونجا هم نصب هست اضافه کنه.
میشه راهنمایی بفرمایید

asefy2008
جمعه 28 فروردین 1388, 01:55 صبح
نمی دونم این راهی که می گم خوبه یا نه ؟
شما می تونی اطلا عات رو یه دیتا بیس جدا ذخیره کنی بعد می تونی یه برنامه بنویسی اونو داخل سی دی بریزی سپس یه برنامه هم برای کامپیوتر مقصد بزاری که اطلاعات رو از دیتابیس سی دی به دیتابیس برنامه ات اضافه کنه.

محمدامین شریفی
سه شنبه 15 اردیبهشت 1388, 13:57 عصر
میخوام کاربر بتونه این اطلاعات رو روی یه چیزی مثل سی دی بریزه وبه یک اداره یا سازمان دیگه که این برنامه در اونجا هم نصب هست اضافه کنه.
میشه راهنمایی بفرمایید
با writeXml روی فایل ذخیره کن (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=146570)،سپس شماتیکتت رو با readxml بخون و بریز روی datatable و سپس insert انجام بده.ولی چون میدونم میخوای چیکار کنی!!،برو یک جستجو درباره Replication توی این سایت انجام بده.

پیروز باشی