PDA

View Full Version : به روز رسانی اطلاعات صفحه هنگام load شدن(شبیه سازی CTRL+F5)

hosseintaheri
سه شنبه 15 دی 1383, 15:09 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان .
آیا در صفحه هایی که با asp.net طراحی می شوند(با اسکریپتهای vb )- می توان محتویات صفحه را هنگام باز شدن صفحه از سرور دریافت کرد (چون اگر این صفحه قبلا باز شده باشد اطلاعات آنرا از {کش} لود می کند) . من در صفحه ام یک image دارم که نام آن ثابت است مثلا ht.jpg ولی محتوای آن فایل در زمانهای مختلف عوض می شود . حال اگر بعد از تغییر محتوای آن عکس صفحه را باز کنم عکس قبلی را که حالا عوض شده نمایش می دهد و برای نمایش صحیح اطلاعات لازم است که دکمه
CTRL+F5 را فشار دهم. آیا به کمک کد (مخصولا اسکریپتهای vb) می توان عمل فشرده شدن این کلید را شبیه سازی کرد ؟ لطفا بنده را راهنمایی فرمایید . سپاس گذارم
(در ضمن : کد جاوای مقابل را در رویداد onload صفحه مورد نظر گذاشتم ولی صفحه ام بطور مکرر به روز می شود و اصلا محتوای آن نمایش داده نمی شود . البته انتظاری غیر از این هم نمی توان داشت { ()window.location.reload } )

armin390
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 09:09 صبح
در ای اس پی از redirect باید استفاده کنی

pedramr
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 09:18 صبح
.. در مورد دات‌نت اصلاً نباید همچین سوالی رو بپرسی . فقط با کمی مطالعه میتونی قسمت‌های مختلف یک پروژه دات‌نت رو تنظیم کنی . مثلاً در پراپرتی‌های خود صفحه یا فایل عمومی global.asax تغییراتی بدی که cache نکنه ..