PDA

View Full Version : سوال: خطا در هنگام اجرای برنامه

mabbaszadegan
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 23:22 عصر
سلام به همه
ترو خدا اگه کسی میدونه کمک کنه؟؟
من چند روزه هرچی برنامه مینویسم ، بعد از کامپایل شدن و موقعی که command prompt میخواد بیاد تا برنامه اجرا بشه ، خطای زیر رو میده:

unble to start program 'c:\document and seting\mohamad\my document\visual studio 2008\projects\midterm1\debug\midterm1.exe'

اگه ممکنه سریع جواب بدید ، آخه از کار و زندگی افتادم ، ممنون

Nima_NF
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 23:49 عصر
شما پیام خطای اصلی را قرار ندادید (از پنجره Error list و Output،به همراه شماره خطا مثلا C003).
ضمنا حداقل قطعه کد یا کوچکترین برنامه ای که خطا می دهد را قرار دهید تا بهتر بتوانیم راهنمایی کنیم.

mabbaszadegan
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 00:42 صبح
شما پیام خطای اصلی را قرار ندادید (از پنجره Error list و Output،به همراه شماره خطا مثلا C003).
ضمنا حداقل قطعه کد یا کوچکترین برنامه ای که خطا می دهد را قرار دهید تا بهتر بتوانیم راهنمایی کنیم.
حتی ساده ترین برنامه هم این خطا رو میده
در ضمن برنامه از لحاظ ساختاری درسته و توی output هیچ خطایی نمیده (‌حتی برنامه هایی که قبلا نوشتم و اجرا شدند هم گاهی اوقات توش این خطا ظاهر میشه؟)

newamir
جمعه 04 اردیبهشت 1388, 12:36 عصر
ورژن visual studio و تمام چیزی رو که برات مینویسه(تمام چیزی که توی output مینویسه) رو برام بفرست.

mabbaszadegan
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 09:42 صبح
سلام
من از vs2008 استفاده میکنم
فقط همین خطا رو میده
ممنون

__ziXet__
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 12:46 عصر
یه پروژه جدید باز کن و اون تو امتحان کن

mabbaszadegan
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 17:57 عصر
من تمام راههای ممکن رو امتحان کردم!!!!
حتی 2بار vs رو پاک کردم و دوباره نصب کردم؟
واقعا خودمم موندم!!!!
بازم ممنون از راهنماییتون

newamir
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 23:09 عصر
یه احتمال وجود داره که یه جا حواست نبوده موقع نصب یا زمان کار به اینترنت وصل شده و یه چیزی توی registry نوشته که با دوباره نصب کردن هم حل نمیشه شاید هم نسخه ای که داری ازش استفاده میکنی ایراد داره. میتونی از یکی دیگه ویژوال استودیو بگیری نصب کنی شاید مشکل حل شد. من خودم یه نسخه از ویژوال استودیو که داشتم standard c library خراب بود و بعضی فایل ها رو نداشت.