PDA

View Full Version : نصب PostgreSQL در ویندوز

reza10203045
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 12:04 عصر
دوستان برای نصب پایگاه داده PostgreSQL در ویندوز می تونید از مقاله زیر استفاده کنید.البته نصب PostgreSQL خیلی راحت هستش ولی برای آشنایی بیشتر این مقاله رو برای استفاده شما می زارم

S_VB.max
دوشنبه 05 بهمن 1388, 18:55 عصر
سلام
من در نصب این برنامه مشکل دارم وقتی پسورد سرویس را تعیین می کنم و دکمه next را می زنم پیغام می ده:

The password specified was incorrect. Please enter the correct password for the postgres windows user account

لطفا راهنمایی کنید

borna66
یک شنبه 18 بهمن 1388, 20:32 عصر
سلام
من در نصب این برنامه مشکل دارم وقتی پسورد سرویس را تعیین می کنم و دکمه next را می زنم پیغام می ده:

The password specified was incorrect. Please enter the correct password for the postgres windows user account

لطفا راهنمایی کنید

سلام
پس مشكل شما دوست عزيز در هنگام نصب و در اين مرحله ي نصب هست؟

اگر اين طور مي باشد.به پيام بالاي اين پنجره توجه كرديد؟

ضمنا برای نصب PostgreSQL حتماً باید یک درایو با فایل سیستم NTFS داشته باشید دقت کنید اينو رو رعايت كرديد؟

n.qaderi
جمعه 21 اسفند 1388, 22:18 عصر
سلام
من میخوام بدونم در اون مرحله ای که شماره پورت رو خواسته منظورش چیه ؟ چی رو باید وارد کنیم ؟

متشکرم از مطالب مفیدتان

samaneh2002
دوشنبه 11 خرداد 1394, 09:02 صبح
سلام.
من چند تا سوال در مورد Postgres دارم. اول اینکه چطور میشه این برنامه تحت شبکه باشه. یعنی من میخوام پستگرسم روی یک سرور باشه و کلاینتها بتونن به اون دسترسی داشته باشن.
دوم اینکه فرض کنید من یک دیتابیس بزرگ با مثلا 40 تا table دارم چطور می تونم این table ها رو منتقل کنم؟ یعنی چطور می تونم این 40 تا table رو با اطلاعات داخلش ، به طور کلی، تمامی دیتابیس رو از یک سرور به سرور دیگه منتقل کنم؟
ممنون اگه جواب بدین کمک خیلی بزرگی کردین.