PDA

View Full Version : ===> برای گرایشهای برق c بهتر است یا ++c ؟؟ <===

elahe80
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 19:23 عصر
:بوس:
.
خوب یه سوال دوستان :
برای رشته های برقی و آینده میکرو و کار با سخت افزار : زبان c بهتر است یا ++c ؟ آخه میگن ++c همه مشخصات c رو داره و چه بسا ورژن کاملتر c است !!! آیا برای گرایشهای برق و سخت افزار و میکرو هم همینطوره ؟؟؟؟؟؟؟
.
:بوس:

jeson_park
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 20:04 عصر
سلام خانوم!
زبان سی پلاس پلاس در واقع تلفیقی از زبان سی به همرا قابلیت های شی گرای زبان "سی مولا"(امدیدوارم درست نوشته باشم) هستش
در واقع تفاوت سی و سی پلاس پلاس اینه که دومی شی گرا هستش
من برای شروع سی رو پیشنهاد میکنم برای سخت افزار بهتر...تا ببینیم اساتید چی میگن!
با تشکر!

mg_mahyar
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 20:45 عصر
تـوی سایت پی سی وردم اینو پرسیدید.
جواب واضح است. خوب c++
دلیلش. استفاده از دستورات ساده تر. شما برای ورو د و خروخی گرفتن توی سی از
scanf printf
استفده میکنید. یاد گیری و کار کردن باهاشون سخته. اگر میخوای کار درستو بکنی. برو c++ یاد بگیر. خود به خود سی رو هم یاد گرفتی. ولی برعکس نه

SamaPic
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 21:20 عصر
با سلام خدمت دوست عزیز.
من خودم شخصا با میکرو کار می کنم و به شما پیشنهاد می کنم فقط با سی کار کنید .چراکه کدویژن با پایه ی سی کار می کند.
سی++ برای شروع جالب نیست.
بنابراین فقط با سی کار کنید.
اگر یک راهنمایی کلی می خواهید باید بگویم.هیچکدام.
بهترین اسمبلی است .بعد بیسیک (بسکام) و در نهایت سی.
باز هم تاکید می کنم اسمبلی بهترین است.چرا که هم برای PLC و هم برای AVR کامپایلر دارد.بطورکلی تمامی دستورات نوشته شده در بیسیک و سی در نهایت به اسمبلی تبدیل شده و سپس در آی سی قرار می گیرند.
امید وارم به جواب خود رسیده باشید.
خدانگهدار.

elahe80
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 00:16 صبح
با سلام خدمت دوست عزیز.
من خودم شخصا با میکرو کار می کنم و به شما پیشنهاد می کنم فقط با سی کار کنید .چراکه کدویژن با پایه ی سی کار می کند.
سی++ برای شروع جالب نیست.
بنابراین فقط با سی کار کنید.
اگر یک راهنمایی کلی می خواهید باید بگویم.هیچکدام.
بهترین اسمبلی است .بعد بیسیک (بسکام) و در نهایت سی.
باز هم تاکید می کنم اسمبلی بهترین است.چرا که هم برای PLC و هم برای AVR کامپایلر دارد.بطورکلی تمامی دستورات نوشته شده در بیسیک و سی در نهایت به اسمبلی تبدیل شده و سپس در آی سی قرار می گیرند.
امید وارم به جواب خود رسیده باشید.
خدانگهدار.

:تشویق::بوس::چشمک:
استاد گرامی : واقعا" از راهنمایی جامع شما سپاسگذارم / من جواب سوالم را کاملا" گرفتم و از جنابعالی از ته قلب ممنونم / در پناه خدا سلامت و پاینده باشید ... .:بوس:
:تشویق::بوس::چشمک:

.