PDA

View Full Version : تابلو LED - نوشته متحرك و روان

tto_baran
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 23:16 عصر
قبلا در vb سورسي داشتم كه يك پالت شبيه به تابلو هاي LED متن ورودي را دريافت مينمود و آن را به نمايش در ميآورد، دوستان هيچ سورسي در اين ضمينه سراغ ندارند كه با VS باشه.

shaghaghi
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 14:05 عصر
سلام
msdn نمونه ای برای آموزش user contol نویسی دارد که فکر می کنم منظور شمارا تامین کند

tto_baran
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 15:05 عصر
اين فايلي كه ضميمه اين مطلب ميباشد ميتونه نمونه اي باشه از آن كه گفتم
براي دوستان هم توصيه ميشود حتما داونلود نماييد .
ولي آنچه من ميخواهم اين است كه نوشته از يه طرف وارد بشه و از طرف ديگر خارج بشه

راستي چجوري ضميمه ميشه فكر كنم من درست ضميمه كرده ام ولي چرا فايل من نيومده كلي هم محكم كاري كردم و دو سه با ر همون فايل را ضميمه كردم ولي نيومد كه نيومد شرمنده دوستان شديم

elmira_63
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 16:28 عصر
فارسیشو ندارید؟

tto_baran
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 22:27 عصر
از آنجا كه معمولا جوينده يابنده خواهد بود من اين سورس را پيدا كردم كه جهت استفاده دوستان آن را در سايت قرار ميدهم در پست قبلي سعي كردم آن را ضميمه كنم ولي متاسفانه نشد فكر كنم اين بار موفق بشم اين هم عكس برنامه

http://upload.iranblog.com/2/1204702735.jpg

elmira_63
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 22:31 عصر
برای گذاشتن فایل ضمیمه به صورت زیر عمل نمایید

tto_baran
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 23:08 عصر
خيلي ممنون

اشكال كار من در همان قدم اول بود من كليد مديريت پروژه را كليك نمي كردم باز هم ممنون و متشكر .

tto_baran
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 21:04 عصر
اگر نمونه ديگري از اين نوع در اختيار داريد لطفا دريغ نفرماييد

متشكرم.

tto_baran
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 02:41 صبح
دوستان لطفا اگر سورسي يا آموزشي در اين زمينه داريد اينجا بگذاريد .

farzadsw
سه شنبه 09 تیر 1388, 00:49 صبح
سلام دوستان متاسفانه من سوالم را قبلا در يك تالار ديگر مطرح كرده ام و تازه متوجه شده ام كه ميبايست آن را اينجا مطرح كنم خواهشمند است به اين لينك مراجعه فرماييد و در صورت امكان راهنمايي نمائيد

http://barnamenevis.org/forum/showth...9%84%D9%88+LED
شما میخواید یه برنامه (مثل همون برنامه ای که گذاشتید) حالت تابلوی روان رو شبیه سازی کنه ؟ یعنی به خود تابلو روان و مدار الکترونیکیش کاری ندارید و برنامه مخصوص کامپیوتر هست؟
اگه بله ، پس همین تالار برای سوال شما مناسبه . قسمت برنامه نویسی سیستم های Embedded ، در مورد برنامه نویسی میکرو کنترلر و ic های الکترونیکی هست

tto_baran
سه شنبه 09 تیر 1388, 14:54 عصر
اتفاقا من به خود تابلو روان و مدار الكترونيكي آن كار دارم و لي در عين حال قادر بودن به شبيه سازي اين مدار فوق العاده جذاب نيز در دامنه آرزو هايم ميباشد . و شما دوست عزيز ، خواهش ميكنم در صورت امكان راهنمايي نماييد.

farzadsw
سه شنبه 09 تیر 1388, 15:49 عصر
اتفاقا من یه سری فایل در این مورد دارم ، پس ادامه این بحث تو قسمت برنامه نویسی embedded