PDA

View Full Version : فعال نمودن پنجره های غیر فعال توسط کاربر میهمان

yalameh
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 15:29 عصر
سلام . دوستان یه نرم افزاری واسه یه سازمان نوشته ام . یه سری یوزر ادمین و یه سری یوزر میهمان وجود داره . یوزرهای میهمان امکان نمایش برخی از اطلاعات را دارند . یکی از میهمانها گهگاهی وارد سیستم می شه و یه سری از اطلاعات را بدون اجازه تغییر می ده ( از سیستم لاگ گرفتم ) . آیا امکان داره نر افزار خاصی را اجرا کنند و امکان دسترسی به منوهای غیر فعال را به اونها بده . یا از روش دیگری استفاده می کنند . لطفا اگه کسی تجربه ای داره در اختیارمون بذاره .

hojjatcroos
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 16:04 عصر
پسوردها کجا ذخیره میشوند

در ضمن همچین امکانی وجود داره

saied7468
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 13:11 عصر
سلام

در ضمن همچین امکانی وجود داره
مشیه اسم برنامه ای که این کار رو می کنه بگید . ممنون

hojjatcroos
سه شنبه 15 اردیبهشت 1388, 08:12 صبح
با یک برنامه مثل WinSpy میشه این کار رو انجام بده این برنامه هندل اون شی رو بدست می آره و حالا برای مثال اون رو فعال میکنه به دوستمون همه توصیه میکنم پیام های فرستاده شده به برنامه خودش رو فیلتر کنه

koruir
سه شنبه 15 اردیبهشت 1388, 09:03 صبح
پسوردها کجا ذخیره میشوند

آقای hojjatcroos
اگه اون مهمان به پسورد ها دسترسی داشت که مهمان نبود!!!
با یکی از یوزر ها وارد سیستم میشد.

با یک برنامه مثل WinSpy میشه این کار رو انجام بده این برنامه هندل اون شی رو بدست می آره و حالا برای مثال اون رو فعال میکنه به دوستمون همه توصیه میکنم پیام های فرستاده شده به برنامه خودش رو فیلتر کنه

دوست من saied7468
نیازی نیست. راه حل ساده تر از این هست.
فرض کنید یه button داریم و disable هست. در حالت عادی کاربر با WinSpy اونو Enable میکنه و کارش راه می افته. اما نکته اینجاست که برنامه نویس باید علاوه بر Disable کردن دکمه؛ در قسمت رخداد کلیک، قبل از اجرای دستور یک بار یوزر رو چک کنه؛ اگه یوزر مهمان بود، دکمه کاری انجام ندهد.

hojjatcroos
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 08:02 صبح
شما هنوز نمی تونید بفهمید کی پست داده بعد سوال می کنید-در ضمن اگه همچین کاری کردید باز هم برنامه شما امنیتش صفر است مگه طرف غیر حرفه ای باشه