PDA

View Full Version : مشکل از بین رفتن اطلاعات ثبت شده در sqlserver express

احمد غلامی
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 22:48 عصر
سلام
من یه برنامه دارم مینویسم که پایگاه داده اون sqlserver express است . وقتی که f 5 رو میزنم و برنامه رو اجرا میکنم به عنوان مثال وقتی اطلاعات رو روی پایگاه ثبت میکنم پس از اینکه اجرای برنامه رو خاتمه میدم و دوباره در محیط برنامه نویسی کار میکنم هنگامی که مجددا برنامه رو اجرا میکنم اطلاعات ثبت شده قبلی نمیدونم چرا دیگه روی پایگاه داده نیست . و انگار اصلا ثبت نشده . و اطلاعات از بین رفته کسی میدونه علت این مسئله چیه ؟ چطور میشه برطرفش کرد ؟ من قبلا با sqlserver 2005 که کار میکردم هیچ وقت به این مشکل برنخورده بودم . آیا واقعا نسخه express کلا یه همچینی مشکلی رو داره ؟

khaste_007
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 06:15 صبح
سلام دوست عزیز
احتمالا مشکل شما با این کار رفع بشه
به روی فایل پایگاه داده خود در درون Solution Explorer راست کلیک کرده گزینه Properties را انتخاب در پنجره Properties خاصیت Copy To Output Directory رو بر روی Do Not Copy و یا Copy If Newer قرار دهید و کار تمام شد. احتمالا خودتون الان متوجه مشکل شدید و دیگه نیاز به توضیح نداره ولی حواستون باشه اگه Do Not Copy رو انتخاب کنی قبلا حتما یه بار بدون این گزینه باید پروژه شما اجرا شده باشه که یه نسخه از اون رو تو دایرکتوری فایل اجراییت قرار داده باشه.

3411338M
دوشنبه 22 تیر 1388, 13:01 عصر
سلام
مشکل منم همینه
هر دو تای اینها رو امتحان کردم ولی جواب نداد
چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟/

venus.i
دوشنبه 22 تیر 1388, 20:10 عصر
من هم این کارها رو انجام دادم ولی باز هم همون مشکل باقی مونده!
ممنون.

venus.i
دوشنبه 22 تیر 1388, 21:40 عصر
مشکل من برطرف شد! در قسمت Properties گزینه ی Copy if newer رو انتخاب کردم، و بعد پیگیری اطلاعات ورودی رو در فایل اجرایی ام (و نه درون ویژوال استدیو) دنبال کردم، اطلاعات درست ثبت می شدند، من در فایل نادرست دنبالشون بودم!
ممنونم

3411338M
چهارشنبه 24 تیر 1388, 09:29 صبح
ممنون مشکلم حل شد