PDA

View Full Version : سوال: یه سی دی آموزشی می خوام واسم درست کنند. قیمتش؟؟

سیاوش.دراگون
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 03:30 صبح
سلام

می خوام یه سی دی آموزشی واسه مرکز تحقیقات تهیه کنم (خودم نه . مسئولیت ساختش با منه )
سورس و حق انحصار هم به ما داده شود به همراه پشتیبانی فوق قوی

1.محصول نرم افزاری آموزشی با مبحث کامپیوتر ، زبان انگلیسی و بانکداری الکترونیک که شامل سی دی نصب و قفل نرم افزاری می باشد.

2.محصول قابلیت آزمون گیری داشته باشد . ( آزمون ها بصورت آن لاین بوده و در سامانه ذخیره شود ، در هنگام آزمون امکان دسترسی به مطالب درسی وجود نداشته باشد )

3.بسته نرم افزاری در ابتدا بصورت خام بوده و پس از اینکه کد داخلی تخصیص یابد قابل استفاده خواهد شد ( هر کد نرم افزاری فقط برای یک سی دی قابل استفاده می باشد . امکان استفاده از نرم افزار بدون کد نبوده و.سی دی قابل کپی کردن نمیباشد )

4.این محصول حداقل در 4 سی دی گنجانده می شود .در هر هفته امکان آزمون دادن 2 مرتبه بوده (در ساعتی که کاربر تعیین می کند .)

5.کاربر زودتر از 1 ماه نمی تواند اولین سی دی خود را به اتمام برساند. ( کل دوره 4 ماه به طول می انجامد )

6.کاربر به کلیه مطالب سی دی دسترسی داشته و می تواند کلیه مباحث را زودتر از موعد مقرر به اتمام برساند ، ولی به اتمام رساندن از نظر مرکز دادن آزمون و قبولی در آزمون می باشد

7. کاربر آزمون ها را در محیط آموزشی خود می دهد و هنگامی که مایل بود آن لاین شده و ارسال به استاد می کند .(هیچ گونه اتصال به اینترنت بغیر از هنگام نصب و آزمون ها نیاز نیست )

8. مطالب آموزشی در هر جلسه یک ساعت و برای هر ماه 12 ساعت . و برای کل دوره 48 ساعت

سوالات من :

1. چقدر هزینه این برنامه است ؟؟ (هزینه طراحی سایتش رو هم اضافه کنید )

2.مدت زمان لازم ( حداقل کی می تونن بهم تحویل بدن ؟؟)

3. ---

(کار باید پرفکت انجام بشه وگرنه

بدرد نمیخوره )

merc

سیاوش.دراگون
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 18:46 عصر
دوستان بیزحمت راهنمایی کنید ....

قیمت ؟؟؟ و بقیه راهنمایی ها ...

متشکز ....

mafazel
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 07:47 صبح
سلام دوست عزیز
به سایت برنامه نویس خوش آمدید.

سلام
می خوام یه سی دی آموزشی واسه مرکز تحقیقات تهیه کنم
سورس و حق انحصار هم به ما داده شود به همراه پشتیبانی فوق قوی
1.محصول نرم افزاری آموزشی با مبحث کامپیوتر ، زبان انگلیسی و بانکداری الکترونیک که شامل سی دی نصب و قفل نرم افزاری می باشد.
2.محصول قابلیت آزمون گیری داشته باشد . ( آزمون ها بصورت آن لاین بوده و در سامانه ذخیره شود)
4.این محصول حداقل در 4 سی دی گنجانده می شود.

1- فقط مطالب فوق برای قیمت دادن مهمه. خودتون هم میدونید که بند 1 چقدر توی قیمت دادن مهمه ولی اونو خیلی تشریح نکردید. اینکه مطالب در چه سطحی تهیه شوند. مثلا آموزش زبان خودش دنیاییه. یا مبحث بانکداری الکترونیک در سطوح مختلفی میشه مطلب تهیه کرد. در واقع شما این بند رو باید بیشتر توضیح میدادید.
2- یه بخش عمده تعیین کننده قیمت این سیستم اینه که اطلاعاتش توسط پیمانکار باید تهیه بشه یا کارفرما مطالب رو در اختیار پیمانکار قرار میده.
3- امکاناتی که سایت اینترنتی این سیستم باید داشته باشه رو هم نفرمودید.
4- قیمت مقداری هم بستگی به این داره که شما این سامانه رو برای چه موسسه ای تهیه می کنید. بعضی موسسات اهمیتشون زیاده و باید دقت و وقت فوق العاده ای صرف کنید چون مسئله آبروی اون موسسه است. و طبعا برای این حساسیت شما پول بیشتری هم باید بگیرید (بپردازید).
5- در مورد قیمت و زمان پرسیدید. مثلی هست که میگه در تهیه یک محصول یا خدمت سه فاکتور «قیمت، زمان و کیفیت» وجود دارند که شما همزمان حد اکثر 2 تا فاکتور رو میتوانید تعیین کنید و سومی از اختیار شما خارجه!. مثلا شما میتوانید کیفیت و زمان رو تعیین کنید و قیمت در اختیار شما نیست.
6- با امکاناتی که شما تعریف کردید نمیشه قیمت و زمان داد. ولی نظر من اینه که این پروژه (بصورت پرفکت!) زیر 5 میلیون تومان و زیر 5 ماه (تا تحویل نهایی) امکان پذیر نیست.
موفق باشید.

afsharm
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 11:36 صبح
6- با امکاناتی که شما تعریف کردید نمیشه قیمت و زمان داد. ولی نظر من اینه که این پروژه (بصورت پرفکت!) زیر 5 میلیون تومان و زیر 5 ماه (تا تحویل نهایی) امکان پذیر نیست.
موفق باشید.

من فکر می‌کنم با توجه به توقعات موجود از این محصول قیمت را باید از ۱۰ میلیون تومان شروع کرد.

سیاوش.دراگون
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 18:56 عصر
مطالب و سرفصل های کامپیوتر، زبان یا بانکداری را ما در اختیار پیمانکار قرار می دهیم .
تقریبا سطح مطالب متوسط است (کاربران معمولا مبتدی اند )
امکانات سایت هم چندان لازم نیست که زیاد باشد . فقط ریپورت هایی از امتحاناتی که می دهند باید روی سایت قرار بگیرد.
فقط مسئله حائز اهمیت بدون ایراد بودن این برنامست .
(10000 کاربر حداقل قراره که باهاش کار کنند)
حالا شما سوالاتتون رو که مطمئنا جوابش بین مطالبی که گفتم نیست رو مطرح کنید.

Babak.Hassanpour
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 20:49 عصر
چیزی راجع به سامانه داپا (دانش پارسیان) شنیدید؟.تقریبا مثل همونه .با پیمانکارشون مذاکره کنید شاید چون قبلا انجام دادند با قیمت کمتری انجام بدهند
http://www.dapa.ir/

سیاوش.دراگون
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 20:40 عصر
با پیمانکارشون چه جوری میشه تماس داشت ؟؟