PDA

View Full Version : مشکل در طراحی نرم افزار؟

sabair
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 04:54 صبح
سلام دوستان خسته نباشید
سئوالی دارم چگونه می توانم
در vb.net برنامه طراحی کنم که بتوانم اطلاعات یک دیتابیس را به دیتابیس دیگر افزوده کنم

توضیحات کامل تر:
به عنوان مثال
*ما 20 نفر هستیم در جاهای مختلف استان
*حال ما 20نفر هرکدام اطلاعات متفاوتی داریم
*بعداز ثبت اطلاعات یک برنامه اصلی داریم که کل اطلاعات را جمع آوری می کند در یک برنامه

خوب چگونه می توانم برنامه نویسی کنم که بعد از ((ارسال به مرکز)) در مرکز بتواند فایل را از کاربردریافت نماید و اطلاعات دریافت شد را به اطلاعات که دارد آپگریت و افزوده شود
با تشکر از شما دوست عزیز

**خواهشمنداگرکسی سورسی یا کدی دراین زمینه داردمن را یاری نماید.**
***متشکرم از تمامی دوستان***

f.nabavi
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 10:14 صبح
سلام. برای این کار راه حل های زیادی هست، ولی من خودم از فایلهای xml استفاده میکنم. اگر اطلاعات هر کدوم از پایگاه ها رو داخل فایل xml بریزی و در یه آدرس اینترنتی آپلود کنی، میتونی در هر فاصله زمانی که بخوای فایل xml رو دانلود و بعد در یه دیتاست بریزی و به بانک اصلی اضافه کنی.

dataset.readxml
فقط به این نکته دقت کن که فیلد هایی که کلید هستند رو به صورت unique تعریف کرده باشی تا وقتی در کنار هم قرار میگیرند تکراری نباشند

sabair
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 01:33 صبح
سلام. برای این کار راه حل های زیادی هست، ولی من خودم از فایلهای xml استفاده میکنم. اگر اطلاعات هر کدوم از پایگاه ها رو داخل فایل xml بریزی و در یه آدرس اینترنتی آپلود کنی، میتونی در هر فاصله زمانی که بخوای فایل xml رو دانلود و بعد در یه دیتاست بریزی و به بانک اصلی اضافه کنی.

dataset.readxmlفقط به این نکته دقت کن که فیلد هایی که کلید هستند رو به صورت unique تعریف کرده باشی تا وقتی در کنار هم قرار میگیرند تکراری نباشند

دوست عزیز متشکرم از جوابی که دادید!
آیا می توان بعد از خروجی برنامه فایل خروجی رمزگذاری یا پسوند آن را به .xxx تغییر داد که کسی نتواند آن را بازنماید
چون شما اطلاع دارید فایل xml را با آفیس بازمی کنند
یه حالتی باشد که کسی نفهمد این فایل xml است

متشکرم
از شما عزیز

f.nabavi
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 12:36 عصر
برای جدول ساخته شده در Xml که میشه user,pass داد، البته من اصلا برنامه نویسی وب رو بلد نیستم، ولی فایل xml که خوردم استفاده میکنم چنین آدرسی داره:

export.php?email=admin@me.co&password=admin&table=order
میتونی در کد هات فایل رو دانلود کنی و بعد از استفاده اون رو پاک کنی