PDA

View Full Version : در خواست مطلب از یک ساختار بانک شبکه ای یا سلسله مراتبی

morteza_1234m
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 23:57 عصر
دوستان من در مورد ساختارهای سلسله مراتبی یا شبکه ای باید برای استادمون پروژه ببرم ولی هر چی تو نت می گردم چیزی پیدا نمی کنم
ممنون میشم اگر مطلبی در مورد این موضوع همراه با یک پیاده سازی برام بذارید
اگر هم فکر می کنید این طوری درست نیست
ترجمه انگلیسی یا لینکی یا منبعی یا هر چیزی که کمک کند رو بهم معرفی کنید یک ماه که دارم به فارسی سرچ می کنم و چیز بدرد بخوری پیدا نمی کنم

tdkhakpur
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 00:08 صبح
سلام:
استادتون به همچین شاگردی باید افتخار کنه . عزیز شاید استادت هم تون فروم باشه بی سر و صدا مطلب بخواه.
شوخی کردیم.
اگه شما منظورتون همون کاری هست که با لینک لیستها توی ram انجام میشه موردی نیست شما میتونید همون ساختار لینکها رو که به ادرس حافظه لینک بعدی اشاره میدید تا بهم دیگه متصل بشن در پایگاه داده هم استفاده کنی ولی با این تفاوت که آدرس لینک بعدی در ساختار- آفست فایل برای موقعیت رکورد در فایل باید باشه.
اگه غیر این خواستتون هست با جزئیات مطرح کنید.
موفق باشی.

morteza_1234m
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 00:39 صبح
منظور شما رو متوجه نشدم ولی ما DBMS سه نوع ساختار داریم که به موارد زیر تقسیم میشن :
1- ساختار درختی (ساختار سلسله مراتبی)
2- ساختار شبکه ای ( گراف)
3- ساختار رابطه ای (بر اساس مجموعه ها )
خوب حالا گفته در مورد یکی از موارد زیر تحقیق بیارین
در یکی از مدل های شبکه ای یا سلسله مراتبی بررسی های زیر را انجام دهید :
1- ساختار مدل ( مدل داد ه ای مورد استفاده )
2- DBMS هایی که روی این سیستم ها فعال هستند .
3- جمع آوری خصوصیات هر کدام
4- یک مقال نمونه از یک مسئله خاص که در آن مدل مورد نظر استفاده شده
دیگه با این اوضاع فکر کنم که اگه استادمون بیاد تو سایت حتما منو میشناسه که کیم و تابلو میشم چون خود استاداون هم از این دو سه تا سایت فارسی مربوط به برنامه نویسی و... زیاد سر می زنند
ولی خوب چاره چیه مگر ما به غیر از اینترنت REFRENCE دیگه ای هم داریم که نخواد پول بدی

morteza_1234m
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 23:40 عصر
دوستان کسی نبود در مورد اینا منبع انگلیسی یا فارسی معرفی کنه