PDA

View Full Version : ایجاد بخش شیرپوینت

rtech
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 11:42 صبح
با سلام خدمت مسئولان سایت برنامه نویس
با توجه به رشد روز افزون شیرپوینت چرا بخشی برای آن در نظر نمیگیرید ؟ من خودم با 2 سال سابقه ی کار با شیرپوینت میتونم به شما در راه اندازی هر چه بهتر این بخش کمک کنم .
منتظر پاسخ شما هستم

vcldeveloper
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 20:44 عصر
سلام،

باید برای آن تقاضا هم به اندازه کافی وجود داشته باشه، و گرنه تبدیل میشه به یک بخش سوت و کور که فضایی را در صفحه اصلی سایت اشغال کرده.

salehbagheri
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 09:50 صبح
باید برای آن تقاضا هم به اندازه کافی وجود داشته باشه، و گرنه تبدیل میشه به یک بخش سوت و کور که فضایی را در صفحه اصلی سایت اشغال کرده.

از كجا ميشه فهميد كه تقاضا به اندازه كافي وجود داره يا نه؟!؟!

hdv212
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 11:26 صبح
با سلام خدمت مسئولان سایت برنامه نویس
با توجه به رشد روز افزون شیرپوینت چرا بخشی برای آن در نظر نمیگیرید ؟ من خودم با 2 سال سابقه ی کار با شیرپوینت میتونم به شما در راه اندازی هر چه بهتر این بخش کمک کنم .
منتظر پاسخ شما هستم
با صحبتهایی که با مدیر سایت، جناب آقای کرامتی انجام شد، در نظر داریم چنین بخشی رو راه اندازی کنیم، اما باید به این نکته توجه داشته باشیم (من خیلی روش فکر کردم) :
دانش شرپوینت تشکلی شده از :

1. توانایی کار با مجموعه آفیس مایکروسافت
2. تسلط کامل به پلتفرم دات نت (برای توسعه دهنگان شرپوینت)
3. تسلط کامل به مباحث شبکه، خصوصا در سطح Domain (برای راهبران شبکه)
4. تسلط کامل به پایگاه داده Microsoft Sql Server (برای راهبران پایگاه داده)
5. تسلط به علوم دیگر مثل JavaScript,XML,...

در حقیقت، موضوعات فوق از هم جدا نشدنی هستند و کسی که راهبر SharePoint هست، باید حداقل به 60 درصد موارد بالا تسلط کافی داشته باشه.
در صدد هستیم که این تالار رو راه اندازی کنیم ولی برای فراهم کردن این مهم، نیازمند پیش زمینه هایی هستیم، از جمله میزان تقاضا

rtech
شنبه 11 مهر 1388, 14:29 عصر
من میتونم در این ضمینه به شما کمک کنم ، من خودم دوره توسعه شرپوینت را در راهکار خلاق تدریس میکنم و تسلط کامل به این موضوع را دارم و میتونم به دوستانی که در این ضمینه اطلاعاتی احتیاج داشته باشند کمک کنم .