PDA

View Full Version : سوال: date base همراه

PERFORIN
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:23 عصر
سلام به همه ی دوستان عزیز
من می خواستم یک برنامه حسابداری خیلی ساده بنویسم البته فقط اسمش حسابداری هست
می خواستم این برنامه همیشه همراهم باشه و بتونم اونا رو فلش اجرا کنم ولی نمی دونم با دیتا بیسش چیکار کنم
چه دیتابیسی باید انتخواب کنم که بتونم روی فلش اونا نگهداری کنم و با هر کامپیوتری بتونم از برنامم استفاده کنم؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

adinochestva
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:27 عصر
از sql server compact edition استفاده كن

ASKaffash
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:30 عصر
سلام دوست من
فرض اینکه از بانک Access و Provider مربوط به OLE-DB استفاده کنید کلی DLL که برای برنامه EXE در C# را باید چگونه با فلش منتقل کرد

daffy_duck376
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:18 عصر
با #c چون وابسته به frimwork هست و تو همه سیستم ها پیدا نمیشه نمی تونی ولی اگه بخوای میتونی با دلفی این کار رو بکنی و با انتخاب بانک اکسس برای این کار همه جا همراه خودت داشته باشی

adinochestva
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:25 عصر
http://www.firebirdsql.org/

daffy_duck376
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:31 عصر
این مشکل دیتا بیس رو شاید حل کنه ولی framework رو نه . شما اگه نصب نداشته باشید اصلا برنامه اجرا نمیشه تا به دیتا بیس وصل بشه!

adinochestva
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:36 عصر
اگر مي خواي به هيچ چيز dependent نباشه از realbasic استفاده كن ! هرچند سادس ولي همه جا run ميشه win,lin,mac ديتابيس integrated شده هم داره !
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=159742

mohsen-unique
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 17:10 عصر
برای حل مشکل .net می تونی از برنامه ی Xenocode Virtual Application Studio 2008.6.1.261 استفاده کنی که کاری می کنه برنامه هایی که نیاز به .net دارند رو بدون نصب .net اجرا کنی برای دیتابیس هم می تونی از sql server compact edition استفاده کنی.:لبخند:

adinochestva
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 17:23 عصر
xencode va فقط رو ويندوز اجرا مي شه ! و ديگه معني همراه نميده !

PERFORIN
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 21:22 عصر
مشكل من فقط تو ديتابيس هست با FRAMEWORK مشكلي ندارم

mohsen-unique
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 18:27 عصر
xencode va فقط رو ويندوز اجرا مي شه ! و ديگه معني همراه نميده !

خوب منظورش هم همینه دیگه قرار نیست که روی گوشی اجرا بشه می خوان روی pc اجراش کنن :عصبانی++:
99 درصد رایانه های ایران هم روشون ویندوز نصبه دیگه حالا مشکلتون کجاست؟:گیج:
اگه هم روی گوشی می خواین اجراش کنید می تونید از یه PPC استفاده کنید که برنامه نویسی برای اون هم سادست و هم برنامه هایی که براش می نویسید روی PC اجرا می شه:لبخند: