PDA

View Full Version : سوال: مجله برنامه نویس

champion
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 21:42 عصر
دوستان سلام
تو خبر نامه ای که ارسال شده بود خبر انتشار دومین شماره مجله برنامه نویس رو دادین
ایا موفق خواهیم دومین شما ره اون رو هم مطالعه کنیم ؟
پیشاپیش از زحمت همه شما ممنون

masoud.t123
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 11:20 صبح
قرار بود نیمه دوم اردیبهشت شماره دوم منتشر شود!

vcldeveloper
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 13:47 عصر
قرار بود نیمه دوم اردیبهشت آماده بشه، ولی به جهت برخی تغییرات، تاریخ انتشار به نیمه دوم خرداد تغییر کرد.

Hamed Hosseini
یک شنبه 03 خرداد 1388, 02:16 صبح
سلام مي شه توضيح بدين كه مجله ي برنامه نويس ، مجله ي ديجيتاله يا مجله ي چاپي؟

شماره يك رو چطوري مي تونم تهيه كنم؟

vcldeveloper
یک شنبه 03 خرداد 1388, 10:11 صبح
مجله ي ديجيتاله يا مجله ي چاپي؟
الکترونیکی، بصورت PDF منتشر میشه.

شماره يك رو چطوري مي تونم تهيه كنم؟
در همین تالار، در بالای لیست تاپیک های تالار، تاپیک مربوط به انتشار شماره اول را می تونید ببینید. لینک دانلود در آن تاپیک موجود هست.

champion
پنج شنبه 04 تیر 1388, 20:07 عصر
سلام مجدد خدمت مدیران عزیز
وقت به خیر
مجددا مزاحم شدم در خصوص مجله بپرسم ، البته عذر میخوام اگه قدری سماجت به خرج میدم راستش چند تا دلیل داره اول اینکه به مطالعه بسیار علاقه دارم
دوم اینکه وقتی روزنامه فروشیها رو سر میزنید راجع به خصوصی ترین روابط یک هنر پیشه و یا خواننده مجله وجود داره ولی در مورد کامپیوتر و ایضا برنامه نویسی هیچ چیزی پیدا نمیشه اون چند تا دونه ای هم که هست به نظرم فقط تبلیغات فروش هستند .
به هر حال با دیدن اولین مجله شما بسیار خوشحال شدم از اینکه بالاخره یک مجله تخصصی هم به وجود امد
امیدوارم کار خوبتون باز هم تکرار بشه ضمن اینکه اگه بتونم کمکی در این ضمینه انجام بدم خیلی خوشحال میشم .

vcldeveloper
شنبه 06 تیر 1388, 00:29 صبح
به هر حال با دیدن اولین مجله شما بسیار خوشحال شدم از اینکه بالاخره یک مجله تخصصی هم به وجود امد
امیدوارم کار خوبتون باز هم تکرار بشه
مرسی، البته شماره دومش هم چند وقت پیش منتشر شد.

Mask
شنبه 06 تیر 1388, 20:28 عصر
دوم اینکه وقتی روزنامه فروشیها رو سر میزنید راجع به خصوصی ترین روابط یک هنر پیشه و یا خواننده مجله وجود داره ولی در مورد کامپیوتر و ایضا برنامه نویسی هیچ چیزی پیدا نمیشه
با سلام به همه اساتید و مدیران عزیز و زحمتکش این سایت.
بازم تشکر می کنم از همه عزیزانی که در تهیه این مجله زحمت کشیدند.
در جواب دوست عزیزم باید گفته شه که در تاریخ انتشار اولین مجله برنامه نویس در مورد چاپ کردن مجله دوستان نظر داده بودند و مدیران عزیز در جواب گفته بودند که قضیه مجوز و هزینه چاپ و کاغذ و ... از دلایلی هستند که فعلا مجله رو به اون سمت نمی کشه.
و بنده قبلا اعلام کرده و الان هم باز می گم که انشا الله بعد از تست کامل وایده آل شدن مجله از نظر مدیران عزیز و با صلاحدیدشون حاضرم مسولیت به چاپ رسوندن مجله رو قبول کنم.
بنده دارای مجوز کانون آگهی و تبلیغات هستم و هیچگونه مشکلی در چاپ مجله ندارم.
انشا الله پس از گذراندن مراحل تایید و چاپ می تونید نسخه چاپیش رو هم تهیه بفرمایید.

champion
شنبه 06 تیر 1388, 21:39 عصر
بله
خیلی منون جناب کشاورز دیشب تصادفا تونستم ببینم و بسیار هم جالب بود ممنون از زحمتتون
فقط چرا مثل شماره اول تو صفحه اصلی چیزی در موردش نوشته نشده بود ؟

vcldeveloper
یک شنبه 07 تیر 1388, 00:46 صبح
فقط چرا مثل شماره اول تو صفحه اصلی چیزی در موردش نوشته نشده بود ؟
هست. در بالای همه صفحات در کادر اطلاعیه، زیر لینک های مربوط به کلاس های برنامه نویس، لینک مربوط به خبر انتشار شماره دوم موجود هست.