PDA

View Full Version : مشکل در کانکشن استرینگ

jas1387
شنبه 02 خرداد 1388, 11:27 صبح
با عرض سلام خدمت دوستان

من میخواهم کانکشن استرینگم را از کد زیر

"Data Source=javad;Initial Catalog=Test;Integrated Security=True"

به این کد تغییر بدهم

"Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\DataBase\\Test.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True"

که پیغام خطایی زیر را می دهد

An attempt to attach an auto-named database for file G:\program\program\bin\Debug\DataBase\Test failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.

به نظر شما من باید چکار کنم

لازم بذکر است که من قبلا در ویژال استادیو 2008 این کار را کرده ام و جواب گرفتم ولی حالا در ویژوال استادیو 2008 سرویس پک یک با این مشکل روبرو هستم

باتشکر

bahar_engineer
شنبه 02 خرداد 1388, 12:26 عصر
شما زمانی که بصورت ویزارد دیتابیستون رو اضافه می کنین اگه مثلاً بخواین از یک datagridview استفاده کنین در همون پنجره که اسم دیتاسورس رو انتخاب می کنید زیر پنجره یه فضای خالی هست که نوشته connection string که با یک علامت + همراه هست. اون + رو که expand کنید خودش بصورت اتوماتیک کانکشن استرینگ رو براتون نوشته . کافیه فقط کپی کنید و توی کدهاتون قرار بدین...

توی تصویر مشخصه ..

این راهی بود که به ذهن من رسید... امیدوارم کمک کنه

Unknownlive
شنبه 02 خرداد 1388, 14:01 عصر
اگه پایگاه درست باشه همون حرف اقا بهرام درسته البته ممکنه جاش مناسب نباشه همون طور که گفته مثلا رو یک درایو Share باشه یا در همون پوشه Debug\bin برید اگه فایل اضافی ساخته شده پاک کنید

jas1387
شنبه 02 خرداد 1388, 21:41 عصر
"Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirecto ry|\\DataBase\\Test.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True"

عزیزان لطفا دقت کنید من می خواهم کد بالا را که قبلا در ویژوال استادیو 2008 ازش جواب گرفتم جایگزین کدی کنم که از ویزارد بدست آوردم