PDA

View Full Version : استفاده از كدها براي نمايش شرح كالا

mosaArabi
یک شنبه 03 خرداد 1388, 11:39 صبح
با سلام
دوستان محترم بنده در برنامه با انتخاب كد 101001 = كاربن مورد نياز است كه بعلت تكراري بودن با كد اول ، كد اول نمايش داده ميشود. آيا راهي وجود دارد كه بتوان زمان استفاده از كدها برنامه تشخيص دهد كه كدام شرح مورد نظر است
با تشكر

dadsara
یک شنبه 03 خرداد 1388, 11:53 صبح
سلام
دوست عزیز کومبو جنابعالی به جدول M1 متصل شده است و در این جدول فیلد Field1 وجود دارد که کلید نیست و می تواند تکراری باشد و جنابعالی برای کد 101001 دو مقدار معرفی کرده اید ، بنابراین عملکرد اکسس درست می باشد
پیشنهاد : کافی است کدهای جدول M1 تکراری نباشد

mosaArabi
یک شنبه 03 خرداد 1388, 12:47 عصر
با سلام
دوست عزيز جناب dadsara (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=61840) در داخل برنامه ضميمه علت تكراري بودن را نوشته ام و من نمي تونم كد ها را عوض كنم . جدول M1هم در حقيقت شناسنامه كالاها از انبار ها ميباشد كه من همه را كنارهم قرار ميدهم و يك تيبل كلي ميسازم . بخاطر همين كدهاي تكراري كنار هم قرار ميگيرند و اين در برنامه دچار اشكال مينمايد.
با تشكر از جنابعالي

dadsara
یک شنبه 03 خرداد 1388, 13:52 عصر
سلام
شما کافیست در جدول M1 یک فیلد دیگر داشته باشید کد نشان دهنده کد انبار باشد ، دراینصورت هنگام استفاده از کد کالاها در کومبو کافیست (کد کالا+ کدانبار) استفاده کنید در اینحالت هیچ کدی تکراری نیست

mosaArabi
یک شنبه 03 خرداد 1388, 14:38 عصر
جناب دادسرا با سلام دوباره
ممنون از اينكه صبورانه جواب بنده را مدهيد. من به اين امر فكر كردم ولي از اطلاعات شناسنامه انبار كه بصورت فايل تكست خروجي ميگيرم امكان اضافه كردن نام يا كد انبار وجود ندارد . البته ميدونم كه مشيود با ادغام كد كالاو شرح كالا هم به اين نتيجه رسيد ولي ميخوام دقيقا اطلاعات طبق نمونه باشد .
با تشكر

dadsara
دوشنبه 04 خرداد 1388, 08:37 صبح
سلام

امكان اضافه كردن نام يا كد انبار وجود ندارد
چرا امکان نداره هنگام Append کردن ، زمانی که مبدا و مقصد فیلدها را مشخص می کنید کافیست کد انبار را بصورت ثابت درنظر بگیرید
سئوال : اطلاعات انبار خود را از کجا فرخوانی می کنید ؟
فرض کنید با استفاده ازیک روشی بتوانید مطابق طراحی خود اطلاعات را درج کنید ، فکر می کنم هنگام گزارش گیری با مشکل مواجه شوید