PDA

View Full Version : سوال: برطرف مشكل در برنامه(بستن كليد شيفت)

alijoon2000
شنبه 09 خرداد 1388, 13:14 عصر
با سلام خدمت همه
مخصوصا آقاي امير زاده
من در تاپيكهاي قبلي نگاه كردم و ديدم كه شما براي حل اين مشكل به يكي از دوستان كمك كرده ايد و حتي يك فايل رو به صورت ضميمه گذاشتيد
اول اين كه اگر در برنامه شما يك بار شيفت را فعال كنيم براي دوباره از بستنش چه بايد كرد؟
دوم من همين ماژول را براي برنامه خودم كه ضميمه كردم نوشتم اما باز شيفت را كه ميگيرم برنامه به حالت عادي باز مي شود
برنامه شماdb4 و برنامه خودم Copy of WORK SHEET است
لطفا هر كسي ميتونه به من كمك كنه كه بتونم شيفت را در اكسس ببندم
ممنون

مهدی قربانی
شنبه 09 خرداد 1388, 15:57 عصر
سلام
دوست عزيز طبيعيه كه شيفت برنامه شما بسته نشده ، چون هيچ كجاي برنامه شما تابع مربوطه رو اجرا نكرده بوديد بنابراين تغييرات لازم در نمونه شما داده شد . هر سه نمونه رو مقايسه كنيد متوجه تغييرات خواهيد شد .

alirezabahrami
شنبه 09 خرداد 1388, 17:00 عصر
بنام خدا
با سلام خدمت جناب آقاي قرباني بزرگوار
اخيراً بنده هم در ارتباط با كليد شيفت در تاپيك : http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=161290 سؤالي تحت عنوان
جلوگیری از فعال نمودن کلید شیفت در خارج از دیتابیس مطرح كرده ام و فعلاً در خصوص آن، اظهار نظري از طرف دوستان ارائه نشده . لذا با عنايت به اهميت موضوع ، در صورت امكان قبول زحمت فرمائيد يك نظر كارشناسانه در ارتباط با آن ارائه فرمائيد .شايد با اظهار نظر جنابعالي ساير دوستان با تجربه نيز براي ارائه راهكار مناسب ، دست به كار شدند

با تشكر

alijoon2000
شنبه 09 خرداد 1388, 20:32 عصر
سلام آقاي قرباني
من نمونه اي را كه شما گذاشته بودين را اجرا كردم و با نمونه‌ هاي خودم مقايسه كردم
از روي نمونه شما مو به مو جلو رفتم اما در برنامه اين خطا بوجود آمده ميشه بگين مشكلش كجاست؟
ممنون ميشم
اگر لطف كنيد و درباره مشكل برنامه ام برام توضيح بدين ممنون ميشم
يا حق

alijoon2000
یک شنبه 10 خرداد 1388, 13:33 عصر
آقاي قرباني واقعا ممنون از راهنماييتون
مشكلم حل شد:لبخند::قهقهه::تشویق::چشمک:

مهدی قربانی
یک شنبه 10 خرداد 1388, 18:08 عصر
سلام
بد نيست نحوه رفع اشكال برنامه رو هم براي آگاهي دوستان بيان كنيد ( به عنوان تجربه ) .

alijoon2000
دوشنبه 11 خرداد 1388, 09:07 صبح
سلام
فقط مقايسه كردن با برنامه شما
من تو برنامه خودم دستور dim strcheck as boolean را ننوشته بودم
مشكل برنامه من اين بود