PDA

View Full Version : تعديلات در رسيد وحواله

fanavar
شنبه 09 خرداد 1388, 15:27 عصر
سلام :
من برنامه انباررا بااكسس نوشتم حالا يه سئوال برام پيش اومده واون اينه كه هنگاميكه رسيدي رواصلاح مي كنيد فرقي نمي كنه كه قيمت اون كم بشه ويازياده بشه (منظورم ازتعديلات فقط ريالي هست )چون مقداري كه دربرگشت ازخريد وبرگشت ازفروش ثبت مي شه چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد براي اينجورتعديلات
لازم به ذكره كه من ازروش ميانيگن موزون دربرنامه استفاده كردم
باتشكر

bitasoft.ir
جمعه 15 خرداد 1388, 14:07 عصر
سلام :
من برنامه انباررا بااكسس نوشتم حالا يه سئوال برام پيش اومده واون اينه كه هنگاميكه رسيدي رواصلاح مي كنيد فرقي نمي كنه كه قيمت اون كم بشه ويازياده بشه (منظورم ازتعديلات فقط ريالي هست )چون مقداري كه دربرگشت ازخريد وبرگشت ازفروش ثبت مي شه چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد براي اينجورتعديلات
لازم به ذكره كه من ازروش ميانيگن موزون دربرنامه استفاده كردم
باتشكر

سلام
توضیحاتتون کمه.
یه کم واضح تر توضیح بدین تا راهنمایی کنم

fanavar
یک شنبه 17 خرداد 1388, 01:11 صبح
ببينيد هنگاميكه چند قلم خريد روثبت مي كنيد درفواصل تاريخي متفاوت وسپس فروشي روانجام مي دهيد تااينجا درست
بنابه دليلي خاص يكي ازخريد هارو ويرايش مي كنيد دراستفاده ازروش ميانيگن موزون مي خوام بدونم فروشي كه انجام داديم ازنظر قيمت چطوري تغيير پيدامي كنه

bitasoft.ir
یک شنبه 17 خرداد 1388, 05:55 صبح
ببينيد هنگاميكه چند قلم خريد روثبت مي كنيد درفواصل تاريخي متفاوت وسپس فروشي روانجام مي دهيد تااينجا درست
بنابه دليلي خاص يكي ازخريد هارو ويرايش مي كنيد دراستفاده ازروش ميانيگن موزون مي خوام بدونم فروشي كه انجام داديم ازنظر قيمت چطوري تغيير پيدامي كنه

فکر کنم شما باید محاسبات رو در هر لحظه از فروش در یک فیلد ثت کنین و یه بخشی رو هم بزارین واسه نحوه محاسبه قیمتها که مثلا در فلان تاریخ که این ثبت شده قیمت روزش چی بوده و با تغییر قیمتها اون محاسباتتون تغییری نکنه.

البته این جواب رو از چیزایی که از فرمایشات شما فهمیدم نوشتم.