PDA

View Full Version : سوال: فارسی کردن اطلاعات جدول

aminnokia
یک شنبه 10 خرداد 1388, 13:32 عصر
با سلام خدمت همه دوستان.من یه بانک اطلاعاتی دارم که توش یک سری جدول داره.تو این جداول اطلاعات فارسی نوشته شده که نشون داده نمیشه و به صورت شکل ها و علائم نشون داده میشه.لطفا کمکم کنید و بگین چطور می تونم درست کنم که بتونم ازشون استفاده کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

amir4_1363
یک شنبه 10 خرداد 1388, 14:30 عصر
منظوزت از جدول همون تیبل است ، اگه ممکنه نمونه برنامه رو بزار تا راهنمائیت کنیم

مهدی قربانی
یک شنبه 10 خرداد 1388, 17:11 عصر
سلام
فونت مورد استفاده و تنظيمات فارسي سيستمتون رو چك كنيد .

alirezabahrami
یک شنبه 10 خرداد 1388, 17:31 عصر
سلام
فونت مورد استفاده و تنظيمات فارسي سيستمتون رو چك كنيد .
با سلام
اگر فونت مورد استفاده و تنظيمات فارسي سيستمتون مشكلي نداشت اين احتمال هم وجود داره كه از طريق كد نويسي در قسمت ماژول فرم ، اطلاعات جدول بصورت incodeتبديل شده باشد و براي decode كردن آن اطلاعات ، يا بايد هكر زبردستي باشيد و يا به سورس برنامه دسترسي داشته باشيد .
موفق باشيد

aminnokia
دوشنبه 11 خرداد 1388, 09:56 صبح
سلام.ممنونم از راهنمایی دوستان.یک سری فونت نصب کردم و زبان فارسی هم رو سیستم نصبه ولی جواب نمیده.یه نمونه رو اینجا میذارم تا ببینید که چطوریه:

lookup_table2last_statenow_stateßÇÑÏÇäíßÇ ÑÏÇäí
ßÇÑÔäÇÓíßÇÑÔäÇÓíßÇÑÔäÇÓí äÇ íæÓÊå

alirezabahrami
دوشنبه 11 خرداد 1388, 10:52 صبح
با سلام خدمت همه دوستان.من یه بانک اطلاعاتی دارم که توش یک سری جدول داره.تو این جداول اطلاعات فارسی نوشته شده که نشون داده نمیشه و به صورت شکل ها و علائم نشون داده میشه.لطفا کمکم کنید و بگین چطور می تونم درست کنم که بتونم ازشون استفاده کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام
دوست عزيز ! لطفاً بفرمائيد اين برنامه توسط خودتان تهيه شده يا نه ؟ و دوم اينكه آيا امكان آپلود نمودن فايل مقدور مي باشد؟
ضمناً در فرم شماره 1 فايل ضميمه يك كمند باتن است بعد از كليك كردن بر روي آن يك msgbox صادر ميشود . به نو شته آن كه فارسي است دقت كن . اگر فارسي بود فونت فارسي ويندوز شما مشكلي نداره و اگر نوشته آن به بصورت ßÇÑÔäÇÓíßÇÑÔäÇÓíßÇÑÔäÇÓí äÇ íæÓÊå بود تنظيمات فارسي سيستم كامپيوترت اشكال داره .
موفق باشيد

arezoo_66
دوشنبه 11 خرداد 1388, 10:58 صبح
منم این مشکلارو داشتم کافیه چندتا فونت نصب کنی حل میشه ،شایدم یه بار ویندوز عوض کنی و درست فونتارو نصب کنی مشکل حل بشه ،