PDA

View Full Version : چگونگی طراحی منوی سفارشی همراه با عکس یا آیکن

mojtaba1960
چهارشنبه 13 خرداد 1388, 13:11 عصر
:تشویق:با سلام نسبت به همه عزیزان و دانشمندان
اینجانب بعد از گشت و گذار فراوان در همه سایتها یا تاپیکهای این سایت متاسفانه تا کنون موفق به طراحی منوی سفارشی همراه با عکس یا آیکن و قرار دادن کلید browse جهت فرا خوانی عکس و قرار دادن در فرم نشده ام .خواهشمندم از همه سروران من را راهنمایی کنید . تا حالا خیلی از تاپیکها و سایتها را گشته ام ولی هیچ کدام مراحل قدم به قدم و آموزش را نگذاشته است و همه در مورد آنها بسیار کلی و یا گذرا و یا به ذکر نمونه بسنده کرده اند خواهش می کنم کمک کنید . در ضمن من از vb چیزی نمی دانم.:خجالت:

alirezabahrami
چهارشنبه 13 خرداد 1388, 14:19 عصر
:تشویق:با سلام نسبت به همه عزیزان و دانشمندان
اینجانب بعد از گشت و گذار فراوان در همه سایتها یا تاپیکهای این سایت متاسفانه تا کنون موفق به طراحی منوی سفارشی همراه با عکس یا آیکن و قرار دادن کلید browse جهت فرا خوانی عکس و قرار دادن در فرم نشده ام .خواهشمندم از همه سروران من را راهنمایی کنید . تا حالا خیلی از تاپیکها و سایتها را گشته ام ولی هیچ کدام مراحل قدم به قدم و آموزش را نگذاشته است و همه در مورد آنها بسیار کلی و یا گذرا و یا به ذکر نمونه بسنده کرده اند خواهش می کنم کمک کنید . در ضمن من از vb چیزی نمی دانم.:خجالت:

با سلام

در خصوص اضافه كردن عكس ، از فايل نمونه ضميمه استفاده كن
در ارتباط با طريقه ايجاد منوي سفارشي از لينك زير استفاده كن

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=8746
موفق باشيد

mojtaba1960
چهارشنبه 13 خرداد 1388, 17:59 عصر
با تشكر از پاسخ فوري شما
خواهشمند است در مورد بكار گيري فيلدي با محتواي ole در ساختار جدول جهت عكس توضيحاتي كامل بفرمائيد ممنون مي شوم زيرا من عكس را در فرم در جايگاه ole اضافه كردم ولي آدرس را اضافه كرد.ممنون

alirezabahrami
جمعه 15 خرداد 1388, 08:26 صبح
با تشكر از پاسخ فوري شما
خواهشمند است در مورد بكار گيري فيلدي با محتواي ole در ساختار جدول جهت عكس توضيحاتي كامل بفرمائيد ممنون مي شوم زيرا من عكس را در فرم در جايگاه ole اضافه كردم ولي آدرس را اضافه كرد.ممنون

با سلام
اول ببين عكسهايت از چه نوعي است مثلاً داراي پسوند BMP يا JPEG و .. . است و وقتي كه ميخواهيد عكس را به فرم اضافه كنيد منوي كشوئي file of type كادر باز شده select picture را باز كن و نوع پسوند عكس را انتخاب كن . در جدول هم ميتوانيد بجاي DATA TYPEتكست براي فيلد PHOTO از ole object استفاده كنيد .
موفق باشيد