PDA

View Full Version : همکاری در بهبود برنامه دفترچه تلفن

Errick
یک شنبه 17 خرداد 1388, 10:36 صبح
دوستان سلام
من یه دفترچه تلفن با اکسس 2003 درست کردم ، از همه دوستانی که دستی در کار دارند خواهشمندم برای بهبود این برنامه و رفع نقایص به من کمک کنند

bitasoft.ir
یک شنبه 17 خرداد 1388, 16:10 عصر
دوستان سلام
من یه دفترچه تلفن با اکسس 2003 درست کردم ، از همه دوستانی که دستی در کار دارند خواهشمندم برای بهبود این برنامه و رفع نقایص به من کمک کنند

سلام
دوست عزیز
اینطوری فکر نکنم بشه به شما کمک کرد.
شما یه زحمتی بکشین. سوالاتون رو بپرسین. من و دوستان ایجا کمکتون می کنیم.
به جای ماهی باید ماهی گیری یاد بگیرین.

Errick
یک شنبه 17 خرداد 1388, 16:45 عصر
دوست من :
1- در مورد دکمه ارسال فکس آیا راهکاری به نظرت میرسه با فشار دادن این دکمه برنامه فکس ویندوز اجرا میشه ، البته باید نصب شده باشه
2- در مورد شماره گیری نظرتون چیه ، با فشار دادن این دکمه برنامه auto dialer اجرا میشه
3- برای نوع جستجوها و گزارشها راهکار و یا ایده ای به نظرتون میرسه

bitasoft.ir
دوشنبه 18 خرداد 1388, 03:01 صبح
دوست من :
1- در مورد دکمه ارسال فکس آیا راهکاری به نظرت میرسه با فشار دادن این دکمه برنامه فکس ویندوز اجرا میشه ، البته باید نصب شده باشه
2- در مورد شماره گیری نظرتون چیه ، با فشار دادن این دکمه برنامه auto dialer اجرا میشه
3- برای نوع جستجوها و گزارشها راهکار و یا ایده ای به نظرتون میرسه

1- در مورد اول برنامه TalkItWork فکر می کنم بهتر عمل میکنه. لبته باید کامپوننتشو قبلا توی برنامه Add کرده باشین.

2- برای شماره گیری هم یه کامپوننت هست به نام KDT TELE TOOLS یا یه همچین اسمی که اون بخش شماره گیری رو هم به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می ده و توی همین برنامه نویس چند با دیدمش. فکر کنم تو بخش vb باشه.

3- در مورد جستجو و گزارش هم که تا دلتون بخواد اینجا بحث شده.