PDA

View Full Version : مشکل باز کردن جداول

shiva_hamid
یک شنبه 17 خرداد 1388, 11:49 صبح
سلام به همگی دوستانمن یک فایل با پسوند mdb دارم اما وقتی باز میشه به صورت یه فرم باز میشه مثل exe اما داخل نرم افزار access با پسوند mdb که با ورود نام کاربری و رمز عبور وارد برنامه می شه و در این حالت هیچ راهی ندیدم که بشه به جدول های این فایل اکسس دسترسی داشت میشه راهنمایی کنید که چه جوری جدول هاشو باز کنم

مهدی قربانی
یک شنبه 17 خرداد 1388, 12:46 عصر
سلام
در زمان باز كردن فايل كليد Shift‌ رو نگه داريد .

shiva_hamid
یک شنبه 17 خرداد 1388, 12:56 عصر
ممنون از راه حلتون اما ی سوال دیگه داشتم چطوری یه شیت از EXCEL رو وارد یکی از این جدول ها که حالا باز شده کنم؟

مهدی قربانی
یک شنبه 17 خرداد 1388, 13:05 عصر
دوست گرامي توجه داشته باشيد كه طبق قوانين هر تاپيك مختص به يك موضوع يا سئوال هست بنابراين شما قاعدتاً براي سئوال دومتون بايد تاپيك ديگه اي ايجاد كنيد البته قبل از ايجاد تاپيك بمنظور جلوگيري از طرح سئوال تكراري بوسيله ابزار جستجو موجود در منوي فوقاني صفحه و يا Google Search موجود در صفحه اقدام به جستجو كنيد ، اگر پاسخ مناسبي پيدا نكرديد سئوالتون رو در قالب يك تاپيك جديد و با يك عنوان مناسب مطرح كنيد . ضمناً در مورد سئوال دوم شما قبلاً در اين بخش مطرح شده جستجو كنيد .

alirezabahrami
یک شنبه 17 خرداد 1388, 13:54 عصر
دوست گرامي توجه داشته باشيد كه طبق قوانين هر تاپيك مختص به يك موضوع يا سئوال هست بنابراين شما قاعدتاً براي سئوال دومتون بايد تاپيك ديگه اي ايجاد كنيد البته قبل از ايجاد تاپيك بمنظور جلوگيري از طرح سئوال تكراري بوسيله ابزار جستجو موجود در منوي فوقاني صفحه و يا Google Search موجود در صفحه اقدام به جستجو كنيد ، اگر پاسخ مناسبي پيدا نكرديد سئوالتون رو در قالب يك تاپيك جديد و با يك عنوان مناسب مطرح كنيد . ضمناً در مورد سئوال دوم شما قبلاً در اين بخش مطرح شده جستجو كنيد .
با سلام خدمت جناب آقاي قرباني
با اجازه شما ، براي اينكه اين دوست عزيز اقدام به ايجاد احتمالي يك تاپيك جديد ننمايند لينك زير كه در آن در رابطه با سؤال دوم ايشان توضيح داده شده است در اينجا ميگذارم.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=155617
ضمناً در خصوص تذكر بجاي جنابعالي در خصوص مفيد بودن استفاده از منابع خارجي جهت پيشرفت در امر برنامه نويسي ، بسيار متشكر و سپاسگزارم . شايان ذكر است كه در تاپيك مربوطه ، آيكن تشكر براي بنده نمايان نمي باشد و به همين لحاظ در اين تاپيك تشكر خود را عرضه داشتم.
ارادتمند شما : بهرامي