PDA

View Full Version : گفتگو: جدا کردن بخش پایتون

asefy2008
دوشنبه 18 خرداد 1388, 18:35 عصر
سلام
می خواستم از مدیران سایت خواهش کنم با توجه به زیاد شدن کاربران پایتون و این که روز به روز هم داره بر تعدادشون افزوده میشه یک نظرسجی در مورد جداسازی بخش پایتون قرار بدن تا ببین چند نفر موافقن و یک خواهش دگم این هست که یه مدیر برای اون بخش تعیین کنن تا شاید این طوری از سکوت در بیاد.
با تشکر

Mehdi Asgari
دوشنبه 18 خرداد 1388, 22:25 عصر
من با این پیشنهاد مخالفم
علتش اینه که هنوز زبان های داینامیک اونقدر جا نیفتادن در بین برنامه نویسان (مخصوصا در ایران) (و علت کم بودن پست در این بخش هم همینه و ربطی به مدیر نداره)
الان من خیلی دوست دارم بخشی باشه برای زبان های تابعی ولی می دونم که در این مورد جزو اقلیت محسوب میشم (LISP ، Scheme ، Haskell ، OCaml ، F# ، Scala و .... همه تابعی اما همگی با هم یک بخش در این سایت (و خیلی سایتای دیگه) ندارن)
البته درسته که پایتون در کل دنیا خیلی پرطرفدار و محبوبه جزو 5 زبان برتر (از نظر تعداد کاربر) ولی هنوز در ایران لااقل به اون سطح از کاربری که جاوا و دات نت و .... دارن نرسیده (هر وقت رسید ، شاهد فعالیت بیشتر در بخش مربوطه خواهیم بود)

پ ن: ته قلبم راضی ام ، چون خودم برنامه نویس پایتونم. ولی دلیل نمیشه قبول کنم یه بخش مجزا به سایت اضافه بشه

asefy2008
دوشنبه 18 خرداد 1388, 22:38 عصر
حرف شما درسته ولی یه سوال دارم اگر سایت برنامه نویس (همین سایت) به جای این که چند سال پیش راه بیافته همین امسال راه می افتاد این قدر کاربر جذب می کرد؟
سایت فارسی پایتون رو حتما دیدی ببین چند نفر عضوشن و این که روزانه چند نفر ازش دیدن میکنن(به جز مدیرانش).به نظر من تا 3 یا 4 سال آینده طرفداران زیادی تو ایران پیدا خواهد کرد و هر سایتی تو اون پیشرو باشه موفق هست .

asefy2008
یک شنبه 24 خرداد 1388, 00:44 صبح
یعنی بقیه دوستان نظری ندارند؟
اگر این تایپیک به بخش توسعه پرل ، پایتون و رابی منتقل بشه فکر کنم بهتر باشه.(نمیشه تایپیک رو منتقل کرد یا من بلد نیستم؟)